Ertuğrul Özkök Cem Küçük'ü Tiye Aldı

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın "Kimsenin racon kesmesine ihtiyacım yoktur. Raconu bizzat kendim keserim" çıkışının ardından Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ü tiye aldı.

Ertuğrul Özkök Cem Küçük'ü Tiye Aldı
Ertuğrul Özkök Cem Küçük'ü Tiye Aldı Ecem Şenol
Bu içerik 810 kez okundu.

Özkök, köşe komşusu Gülse Birsel'e çağrı yaparak Cem Küçük'e yeni dizisinde rol vermesi gerektiğini belirtti. Özkök “racon muhtırası”ndan sonra Küçük Cem’in artık medeni bir ölü olduğunu ve onu diziye yeni karakter olarak almasını söyleyerek, naçizane fikrinin Burhan Altıntop’la karşı karşıya harika bir ikili olacağı şeklinde bir yazı kaleme aldı.

Senaryo hakkında da fikir beyan eden Özkök, Küçük Cem’in mahallenin kahvehanesinin müdavimi olduğu, her gün aynı masaya oturup, orada durmadan kendi kendine konuştuğu, Burhan Altıntop’un ise devlet düşmanı olduğu devletin en üst makamları tarafından tespit edildiği bir senaryo fikrinde bulundu. Apartman girişinde elinde rakı pis pis bakan Gaffur tiplemesiyle de muazzam bir üçlü olacaklarını ifade eden Özkök, Gülse Birsel’e racon vakasından sonra harika bir sezonun bizi beklediğini ifade etti.

İkinci sezon için de mahalle imamı olarak Cübbeli’yi ekleyebileceğini belirten Özkök, dün Rıdvan Dilmen’le uzun bir konuşma yaptıklarını ve Dilmen’in söylediklerinin arkasında olduğunu söyleyip, Bodrum uçağından bahsetmesinin doğru olmadığını aktardığını, zaten Cengiz Semercioğlu’na da mesaj atıp Bodrum kelimesini çıkarmasını söylediğini belirttiğini ifade etti.

“Bodrum uçağı”, “Nişantaşı kafeleri” gibi toplumun AKP’ye oy vermeyen kesiminin küçümsenmesine itiraz ettiğini ifade eden Dilmen’in Bodrum uçağı ile ilgili tatsız bir tecrübesi olduğunu, Bodrum uçağına giderken otobüste bir kadın yolcu ona hakaret etmeye başladığını öğrendiğini ifade eden Özkök, kızının da yanında olan Dilmen’in çok üzüldüğünü belirterek bu konuda Dilmen’in yanında olduğunu aktardı.

O otobüste olsaydı, kesinlikle Rıdvan’ı savunacağını belirten Özkök, o otobüste kendisi gibi düşünen çok insanın da olduğunu belirterek, Okan Bayülgen’in itirazının da “Bodrum uçağındakiler” derken, toplumun bu kesimine yapılan haksız genellemenin ne olduğunu gösterdiğini ifade etti.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan'ın Başkanlığı AİHM Kararına mı Bağlı?

 

Cem Küçük Ertuğrul Özkök Gülse Birsel Rıdvan Dilmen Köşe Yazısı Racon Muhtırası Toplum Söylem Yazı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500