Eşim Ölmedi!

Geçirdiği motosiklet kazası sonrası yoğun bakımda tedavisi süren ünlü oyuncu İsrafil Köse’nin eşi Şengül Köse açıklamalarda bulundu.

Eşim Ölmedi!
Eşim Ölmedi! Yaren Yalçın
Bu içerik 1308 kez okundu.

Geçirdiği motosiklet kazası sonrası yoğun bakımda tedavisi süren ünlü oyuncu İsrafil Köse’nin eşi Şengül Köse açıklamalarda bulundu.

Oyuncu İsrafil Köse’nin eşi Şengül Köse basın mensuplarına yaptığı açıklamada:

“Dün akşam saat 18.30 sıralarında arkadaşlarıyla bir mekandan çıkıyor. Kadıköy’de Ayrılıkçeşmesi durağının olduğu yerde motorla giderken sağ şeritte yanlış duran bir taksi kontrolsüz bir şekilde sürücü kapısını açıyor. Kapının açıldığını geç fark ettiği için frenine basıyor ama o hızla kapıya çarpıyor. Motoruyla beraber 14 metre sürükleniyor. Kaldırıma çarpıyor, motoru tekrar sürüklendiği için İsrafil de bir yere çarparak durabiliyor.

Olay yerinde görgü tanıklarının söylediği; olay anında kalbi duruyor, kalp masajı yapıyorlar. Ambulans kısa bir süre içinde geliyor. Ambulans geldiğinde de kalp masajına devam ediyorlar. Hastaneye ex diye getiriyorlar ve kalp masajına devam ediyorlar. Daha sonra beyninde bir kanama olduğu fark ediliyor.

Doktorlar 3 saat uğraştılar, beyin kanaması durduruldu. Kaburgalarında kırık olduğu için ciğere batıyor. Akciğerinin sağ tarafında kanama meydana geliyor. Dünden bugüne durumu hakkında kesin bir şey söyleyemiyoruz. Şimdilik nefes alıyor, kalbi atıyor. Doktorlar beni yanına alıyorlar. Elini tutup konuşuyorum. Şu an yaşıyor ama dualarımıza ihtiyacı var” dedi.

israfil köse şengül köse motor kazası yoğun bakım açıklama gündem son dakika haber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500