Eşine Zorla Dışkı Yedirmek İsteyen Cani Koca Gözaltında

Ağrı Patnos ilçesine bağlı Andaçlı köyünde eşi C.Ş.'ye dayak atarak çocuğunun bezindeki dışkıyı yedirmeye çalışan 26 yaşındaki Mehmet Şakir Ş., gözaltına alındı.

Eşine Zorla Dışkı Yedirmek İsteyen Cani Koca Gözaltında
Eşine Zorla Dışkı Yedirmek İsteyen Cani Koca Gözaltında Meltem Yüksel
Bu içerik 811 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ağrı Patnos ilçesine bağlı Andaçlı köyünde 20 yaşındaki eşi C.Ş.'ye dayak atıp işkence yaparak çocuğunun bezindeki dışkıyı zorla yedirmeye çalışan 26 yaşındaki Mehmet Şakir Ş., gözaltına alındı. İşkenceci koca cep telefonuna kaydettiği görüntüleri sosyal medya hesabı üzerinden yayınlaması üzerine savcılık harekete geçti.

Evli ve 2 çocuk babası Mehmet Şakir Ş., çektiği görüntülerde eşine sopayla vurup aynı zamanda da  tekme atarak eşi C.Ş.'ye çocuk bezindeki dışkıyı yedirtmek istediği görülüyor. Acımasız kocanın dayak, hakaret ve küfürleri karşısında eşi gözyaşları içinde yalvarıyor. Mehmet Şakir Ş. Kürtçe yaptığı konuşmada, eğer yemezse paramparça edeceğini, al ağzına koy. Ağacı senin sırtında kırdım, bir parça kaldı, şimdi başında kıracağım. B... al yüzüne çarp, çık git dediği görülüyor.

Çaresizce gözyaşı döken ve yalvaran C.Ş. ise, yapamayacağını Şakir sana ne olmuş böyle? Kur'an'ın hatrına beni bırak şeklinde karşılık veriyor. Hem videoyu çekip, hem de tekme ve sopa ile eşine vuran cani kocanın yaptıklarına dayanamayan C.Ş., sonunda elindeki dışkılı bezi yüzüne doğru götürüp kokluyor ve sonrasında midesi bulanan kadın kusmak için tuvalete gidiyor.

Sosyal medyada hızla yayılan insanlık dışı bu olay, büyük tepkilere neden oldu. Yaşananları en be an cep telefonu ile görüntüleyen koca Mehmet Şakir Ş. dün İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından gözaltına alındı. Biri 3 yaşında diğer 10 aylık iki çocuğu bulunan anne C.Ş. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alınırken soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kurtulmuş'tan Çok Sert Afrin Açıklaması

Ağrı Patnos Dışkı Çocuk Kadın Video Cep Telefonu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500