Eski Başkandan Dursun Özbek'e Sert Eleştiri

Galatasaray eski başkanı Faruk Süren, teknik direktör Mircea Lucescu'yu ikna etmek için Bükreş'e ve Ndiaye transferi için Ankara'ya giden Dursun Özbek’i eleştirdi.

Eski Başkandan Dursun Özbek'e Sert Eleştiri
Eski Başkandan Dursun Özbek'e Sert Eleştiri Başak Tatar
Bu içerik 857 kez okundu.

Galatasaray'ın eski başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılı yönetime sert eleştirilerde bulundu. Süren, Özbek'in idaresinde Galatasaray değerlerinin erozyona uğradığını belirtip bunu değiştirebilenin Divan Kurulu ve Genel Kurul olacağını ama anladığı kadarıyla üyelerin de durumdan memnun olduğunu söyledi.

Özbek'in, teknik direktör Mircea Lucescu için Bükreş'e gitmesine ancak eli boş dönmesini hatırlatan Süren, "Biz gittiğimiz zaman bitiriyorduk. Galatasaray Başkanı boşuna gitmez, eli boş da dönmez" ifadelerini kullandı.

Eski başkan, Badou Ndiaye transferi hakkında da konuştu. Galatasaray Başkanı’nın futbolcuya gitmediğini; tam tersine futbolcunun Başkan'ın ayağına geldiğini dile getirdi. Süren, "Osmanlıspor'un 300 bin avroya aldığı oyuncuya 9 milyon avro veriyorsun... 7.5 milyon değil bonuslarla 9 milyon olacak o! Zaten büyük yatırım yapmışsın, elbette ki oynatacaksın ve 7.5 olacak 9" dedi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Ankara'da Gösteri Yasağı Geldi

 

faruk süren dursun özbek galatasaray eleştiri açıklama mircea lucescu ndiaye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500