Eşkıya Zirve Koltuğuna Geri Döndü

Üç haftalık bir aradan sonra ekranlara geri dönen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, rakiplerine fark atarak her zamanki gibi reyting zirvesine oturmayı başardı.

Eşkıya Zirve Koltuğuna Geri Döndü
Eşkıya Zirve Koltuğuna Geri Döndü Nilay Işık
Bu içerik 11722 kez okundu.

Ekranlara üç haftalık bir ara vererek seyircisini bir hayli meraklandıran ve dün akşam itibariyle ekranlara geri dönen 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, her zamanki gibi rakiplerine fark atarak reyting zirvesine oturmayı başardı.

Yeni yılın ilk gününden itibaren sözleşme konusunda bir türlü anlaşma sağlayamayan ve ekranlara gelemeyerek izleyicilerini telaşlandıran 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisi, harika bir dönüş yaptı.

Uzun süredir büyük bir sabırsızlıkla beklenen efsanevi dizi, salı gününün reyting liderliğini kimseye kaptırmadı. Total listede 10.16 alan 'Anne' dizisini 10.46 reytingle geçerek zirveye oturan 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz', 6.33 reyting alan özetiyle de üçüncülük koltuğuna sahip oldu.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ
DEAŞ’ın Keskin Nişancısı Yakalandı

EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ne Zaman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Oyuncuları Hızır Çakırbeyli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500