Eşkıya Zirveyi Kaptırmadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’ın kaçırılmasıyla ortam iyice gerilir. Çakırbeyli’nin çevresini kuşatan düşmanlarına bir de Gülmezler çetesi eklenmiştir. Kadın, çocuk gözetmeden ailede herkese tehditler savuran çete, yaşanacak kötü günlerin habercisidir.

Eşkıya Zirveyi Kaptırmadı
Eşkıya Zirveyi Kaptırmadı Yaren Yalçın
Bu içerik 10280 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da İlyas’ın kaçırılmasıyla ortam iyice gerilir. Çakırbeyli’nin çevresini kuşatan düşmanlarına bir de Gülmezler çetesi eklenmiştir. Kadın, çocuk gözetmeden ailede herkese tehditler savuran çete, yaşanacak kötü günlerin habercisidir. 

Gülmezler çetesinin masanın tüm üyelerinden haraç istemesi tansiyonu iyice yükseltir. Artık Ünal Kaplan haricinde herkesin sevdikleri için endişeleneceği bir sürece girilmiştir. Hızır Çakırbeyli’nin bu süreç içerisinde devletle arasını nasıl düzelteceği en çok merak edilen konulardan biridir.

Öte yandan Meryem, ailesini bir arada tutmak için çalışır fakat Ceylan ile Handan’ın büyük öfkesi önünde adet bir duvar gibidir. Ayşen’in öğrendiği gerçekler ise Çakırbeyli hanesinde deprem etkisi yaratacaktır.

Salı akşamlarına damgasını vuran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizi geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da birinciliği kimseye bırakmadı. Totalde yüzde 22,52 paylaşım alırken, AB grubu izlenme oranı ise yüzde 23,59’a ulaştı.


eskıya dünyaya hükümdar olmaz atv reyting sonuçları anne esra erol kim milyoner olmak ister
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500