Eşkıya'da Hain Kim?

Her hafta heyecanla beklenen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dün akşam yayınlanan 45. bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitledi.

Eşkıya'da Hain Kim?
Eşkıya'da Hain Kim? Yaren Yalçın
Bu içerik 2241 kez okundu.

Her hafta heyecanla beklenen ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dün akşam yayınlanan 45. bölümü ile yine izleyicileri ekran başına kilitledi.

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Gülmezler çetesi Hızır Çakırbeyli ve ailesini tehdit ederken, gelişen olaylar kontrol edilemeyen bir hal aldı.

Gülmezler çetesinin çeki aldıklarına dair mesajı Hızır’a iletilince, Hızır çetenin ailesinin peşinde olduğunu anlıyor. Gülmezler için plan yapan Hızır, aynı zamanda masadaki haini de bulmaya çalışıyor. Fakat Özkan farklı bir adım atarak şüpheleri kendinen uzaklaştırıyor.

Gülmezler galeriyi hedef alarak planlarını yürütürken, Hızır evden kimsenin çıkmaması konusunda uyarıda bulunur. İlyas Esra’nın anne ve babasını memlekete göndermek için harekete geçmiştir. Gülmezler çetesinin galeriye yaptığı baskında Esra’nın babası vurulur.

Hızır Çakırbeyli ile görüşmek için gelen Ceylan sonunda Meryem’in sabrını taşırır. Hızır’ı Ceylan’la konuşurken gören Meryem kıskançlık krizine girere ve Hızır’a bunun hseabını sorar.

Ayşen ve Civciv’in gitmesiyle beraber ailede küslükler ve kırgınlıklar ön plana çıkar. Handan Ayşen’i ve Civciv’i yanına almayı teklif etse de bu teklif kimse tarafından cazip bulunmaz.

 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz son bölüm gülmezler çetesi oktay kaynarca deniz çakır sanem çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500