Eşkıya'da Tansiyon Yükseliyor

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Eşkıya'da Tansiyon Yükseliyor
Eşkıya'da Tansiyon Yükseliyor Yaren Yalçın
Bu içerik 20927 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Raci Şaşmaz'ın yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Tarık Ünlüoğlu'ün yer aldığı, izlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümüyle 25 Ekim Salı akşamı saat 20.00'de ekrana gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın nefes kesen yeni bölümünde Hızır'ın uyarılarını dinlemeyen İlyas, tüm pis işlerinde yaşı küçük çocukları kullanan Gülmezler çetesi tarafından kaçırılıyor ve ölümle tehdit ediliyor. Bu tehdit Hızır'ın ailesi ve masa üyelerine de yansıyor. 

Sırları ortaya çıkan Alparslan, gölgesinde ölümle gezmektedir. Alparslan'ın dayısının istihbaratın başı olduğunu öğrenen Hızır Çakırbeyli'nin dünya başına yıkılır. Yaşanan olayların ardından söylenen yalanları hazmetmesi pek de kolay görünmüyor. Bu olay tüm aileyi derinden sarsarken düşmanlıkları da kuvvetlendirmiştir.

Ceylan ve Handan'ın Çakırbeyli ailesiyle görülecek bir hesabı daha vardır. Kaybettiklerinin ardından Hayriye Ana'nın ayakta duracak gücü kalmamıştır. Meryem ise aileyi bir arada tutmak için yine elinden geleni yapacaktır. Hayat Hızır için her geçen gün daha zorlaşacaktır.

 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm eşkıya dünyaya hükümdar olmaz fragman oktay kaynarca deniz çakır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500