Ethem Sancak 'Havuz Medyasını' Kime Sattı?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Başkan koltuğuna oturmasıyla birlikte AKP MKYK üyesi olan medya patronu Ethem Sancak'ın ES Medya'yı sattığı öne sürülmüş ve iddialar Ethem Sancak tarafından doğrulanmıştı.

Ethem Sancak 'Havuz Medyasını' Kime Sattı?
Ethem Sancak 'Havuz Medyasını' Kime Sattı? Tuğba Önkibar
Bu içerik 918 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Genel Başkan koltuğuna oturmasıyla birlikte AKP MKYK üyesi olan medya patronu Ethem Sancak'ın ES Medya'yı sattığı öne sürülmüş ve iddialar Ethem Sancak tarafından doğrulanmıştı.

AKP MKYK üyesi olarak belirlenen Ethem Sancak, bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada sahibi olduğu Es Medya’yı sattığını ifade ederken, satışın kime yapıldığını açıklamamış, konuya ilişkin detaylı bir açıklama yapacağını söylemişti.

Akşam, Star, Güneş gazeteleri ile 24 ve 360 kanallarının sahibi Ethem Sancak'ın Es Medya'yı Hasan Yeşildağ'a sattığı iddia edildi.

Sputnik’ten alınan bilgilere göre Es Medya’nın yeni sahibi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bir süre kaldığı Pınarhisar Cezaevi’nden yakın arkadaşı olan Hasan Yeşildağ oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a verilen hapis cezası sonrasında bilinçli bir şekilde küçük bir suç işleyerek Erdoğan’dan önce Pınarhisar Cezaevi’ne giren Hasan Yeşildağ, Erdoğan’ı cezaevinde bizzat karşılamış ve 4 ay boyunca eli ayağı olmuştu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Fatih Terim'e Tazminat Ödenmeyecek

 

Ethem Sancak Recep Tayyip Erdoğan ES Medya Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500