istanbul escort

Fatih Portakal’a Osmanlı Ocakları’ndan Tehdit

Osmanlı Ocakları üyeleri, İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan FOX TV binası önünde siyah çelenk bıraktı.

Fatih Portakal’a Osmanlı Ocakları’ndan Tehdit
Fatih Portakal’a Osmanlı Ocakları’ndan Tehdit Meltem Yüksel
Bu içerik 362 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Kırmızı yelekler giyen Osmanlı Ocakları üyeleri, İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan FOX TV binası önünde siyah çelenk bıraktı.

Burada konuşan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, Fatih Portakal için "Bilmelisin ki en az yüzde 52 evlerinde dişlerini sıkarak beklemektedir" dedi. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan‘ın, “Bu millet patlatır enseni” diyerek gazeteciyi hedef olarak göstermişti.

Canpolat; “Ey Portakal, HDP'nin çağrısına uyma. Sen HDP'li olma. Gel Türkiye Cumhuriyeti devletinin ay yıldızlı bayrağının yanında kal… Bu vatanın ekmeğini yiyip bu vatana ihanet edenler var. Öldürülen teröristlere başsağlığı dileyen ey Portakal, seni kınıyoruz” dedi.

Fransa’daki ‘Sarı Yelekliler’ eylemlerini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eylemlere ilişkin değerlendirmesini yorumlayan FOX TV Ana Haber Bülteni sunucusu Fatih Portakal, iktidara yakın medya organları tarafından provokatörlükle suçlanmış ve hedef gösterilmişti. Hakkında suç duyurusunda bulunan Portakal, ölümle tehdit edilmişti.

Kendisine ve ailesine yönelik tehditlere ilişkin konuşan Portakal, “Bir gün başıma bir şey gelirse, sebebi sizsiniz. Yandaş medyanın internet siteleri, televizyonları” demişti.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Fatih Portakal Zeytinburnu FOX TV Osmanlı Ocakları Tehdit
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu