Fatih Terim ve Damatları Çeşme’yi Terk Etti

Temmuz ayı içinde Milli Takım Direktörü Fatih Terim ve damatlarının mekan basma olayı, spor gündemine bomba gibi düşmüştü. Bunun üzerine TFF tarafından görevine son verilen Terim'in damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, Alaçatı'da açtıkları Beeves Steak House adlı restoranı boşalttı.

Fatih Terim ve Damatları Çeşme’yi Terk Etti
Fatih Terim ve Damatları Çeşme’yi Terk Etti Meltem Yüksel
Bu içerik 990 kez okundu.

Teknik Direktör Fatih Terim’in damatları Volkan Bahçekapılı ve Ahmet Baran Çetin, Alaçatı’da açtıkları restoranı boşalttıkları öğrenildi.

Terim ile birlikte restoranlarının yanında bulunan kebapçının sahibi Selahattin Aydoğdu ile yaşanan olaylar sonrasında deneyimli hocanın milli takım görevine son verilmişti. Bahçekapılı ve Çetin’in de yaşanan olayların içinde olmasının ardından, yaz boyunca açık kalan mekanın beklenen işi yapmadığı iddia edilmişti.

Kahraman Durak'ın haberine göre, tüm bu gelişmelerin ardından Fatih Terim'in damatları geçtiğimiz gün olayın yaşandığı restoranlarındaki işletmeyi kapatıp restoranı boşalttı. Terim'e ait olan Alaçatı'daki deniz kenarında yer alan taş evin de satışa çıkartıldığı iddia edildi.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Fatih Terim Çeşme Kavga Restoran Selahattin Aydoğdu Volkan Bahçekapılı Ahmet Baran Çetin Alaçatı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500