Fatih Terim'den Flaş Arda Kararı

Milli takımlar teknik direktörü Fatih Terim, Barcolana'da oynayan milli takım kaptanı Arda Turan'ı kadro dışı bıraktığını duyurdu.

Fatih Terim'den Flaş Arda Kararı
Fatih Terim'den Flaş Arda Kararı Ecem Şenol
Bu içerik 1017 kez okundu.

Ulusal takım direktörü Fatih Terim, takım uçağında gazeteci Bilal Meşe'ye saldıran Arda Turan'ı ulusal takım kampından göndererek, Turan’ın kadrodan çıkarıldığını açıkladı.

Arda Turan'ın saldırısına uğrayan gazeteci Bilal Meşe yaşadıklarını uçağa bindikten sonra 12-A'da oturduğunu ve uçak motorlarını çalıştırdıktan sonra birden yanımda ‘Bilal Meşeeee ‘diyen bağıran Arda'yı gördüğünü söyleyerek anlattı.

Önce şaka yapıyor zannettiğini, ancak bir-iki saniye sonra "Ben adamın....aaaaaa......kkkk..ulan" diye bağırarak yüzünde garip bir ifade gördüğü Milli Takım'ın Kaptanı ile karşı karşıya kaldığını belirten Bilal Meşe, şoka girdiğini ifade ettikten sonra Turan’ın hala ana avrat, din iman küfürlere devam ettiğini ifade etti.

Birden yanlarına önce foto muhabiri Vedat Danacı’nın geldiğini ve Arda Turan’ı sakinleştirmeye çalıştığını aktaran Meşe, Turan’ın bu arada salladığı bir yumruğun boşa gittiğini belirtti. Meşe sözlerine Fatih Terim’in iyi ki arkaya gelmediğini yoksa bu durumda, daha kötü şeylerin de olabileceğini düşündüğünü belirttikten sonra Terim’in gelmediğinin iyi olduğunu açıkladı.

Türkiye Ulusal Takım uçağında futbolcu Arda Turan'ın gazeteci Bilal Meşe'ye ağır küfürler edip, boğazını sıkması durumunun ardından, Arda Turan'ın fiziki saldırısı ile ilgili açıklama yapan Çağdaş Gazeteciler Derneği Arda Turan zihniyetini kınadıklarını açıklamıştı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Fatih Terim Arda Turan Kamp Bilal Meşe Saldırı Açıklama Kadro Çağdaş Gazeteciler Derneği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500