Fenerbahçe İki Eski Futbolcusunu İhraç Etti

Fenerbahçe'nin eski futbolcularından Gökhan Gönül, Beşiktaş'a transferinin ardından yaptığı açıklamalar, Bekir İrtegün'ün ise FETÖ ile bağlantısı sebebiyle sarı-lacivertli kulüpten ihraç edildi.

Fenerbahçe İki Eski Futbolcusunu İhraç Etti
Fenerbahçe İki Eski Futbolcusunu İhraç Etti Meltem Yüksel
Bu içerik 886 kez okundu.

Fenerbahçe'nin yakın geçmişte vazgeçilmez oyuncuları arasında olan Gökhan Gönül ve Bekir İrtegün kulüp üyeliğinden ihraç edildi. Siyah beyazlı takıma transfer olan Gökhan Gönül'ün artık Fenerbahçe ile bağı kalmadı.

2014 senesinde Fenerbahçe üyesi olan iki futbolcudan Gönül, Beşiktaş'a transfer olmasından sonra bazı üyelerin başvurusu üzerine disiplin kuruluna sevk edilmişti. Sarı lacivertli hukukçular da futbolcunun medyada yer alan röportaj ve açıklamalarını da ihraç talep dilekçesine şikayet olarak eklediler.

Disiplin Kurulu, geçtiğimiz günlerde Gökhan Gönül'ün ihraç edilmesine karar verdi. Gerekçe olarak medyada yer alan Fenerbahçe aleyhindeki konuşmaları gösterildi. Bu karar yönetim kurulu tarafından da onaylanınca Gönül'ün Fenerbahçe üyeliği düştü.

Başakşehir'de oynarken Bylock kullandığı ortaya çıkıp gözaltına alınan Bekir İrtegün itirafçı olunca serbest kalmıştı. İrtegün, Bylock şikayeti üzerine Disiplin Kurulu'nca ihraç edildi ve ihraç talebi yönetim onayından geçip kesinleşti.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Trump Kudüs Kararını Verdi

Fenerbahçe Gökhan Gönül Bekir İrtegün FETÖ Beşiktaş Medipol Başakşehir İhraç Süper Lig ByLock
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500