Fenerbahçe ve Doğuş Grubu İmzaları Attı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, anlaşmaya vararak sponsorluk için masaya oturarak imzaları attı.

Fenerbahçe ve Doğuş Grubu İmzaları Attı
Fenerbahçe ve Doğuş Grubu İmzaları Attı Ecem Şenol
Bu içerik 819 kez okundu.

Geçtiğimiz sezon Euroleague'i kazanan ve Avrupa şampiyonu olan Fenerbahçe, Doğuş Grubu'yla sponsorluk anlaşması imzaladı. Ülker Arena'da yapılan imza töreninde Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu başkanı Ferit Şahenk ve başantrenör Zelijko Obradovic de hazır bulundu.

Fenerbahçe ile Doğuş Grubu iş birliği anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma sonucunda, Euroleague şampiyonu Fenerbahçe’nin ismi Fenerbahçe Doğuş oldu. Düzenlenen toplantıda Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, Fenerbahçe Genel Sekreteri Mahmut Uslu ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ozan Balaban yer aldı.

İşbirliği anlaşmasında ilk sözü alan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Türk sporunda önemli bir gün olduğunu ifade ederek, sponsorun önemli olduğunu uzun yıllardır vurguladıklarını, bu ve bunun gibi sponsorların artmasıyla da Türk sporunda başarının geleceğini daha önce de belirttiğini ifade etti. Bunu basketbolda gördüklerini aktaran Yıldırım, Ülker ile 2006'da başlayan ortaklığın ardından gelen başarıların bunun örneği olduğunu ifade etti. Darüşşafaka Doğuş'un da belli noktalara gelmesinin, sponsorun ne kadar önemli olduğunu gösterdiğini belirten Yıldırım, iki büyük camianın, iki değerin bugün bir araya geldiğini ve 3 yıl beraberce Türk basketboluna hizmet etmek için anlaştıklarını ifade etti.

Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit Şahenk, geçmişten bir örnek vererek, buraya gelirken aklına Mithat Paşa Stadı'na gittiğinde stat dışında beklediği günleri hatırladığını belirterek, sözlerine aynı heyecanı yaşadığını ve o gün sarı-lacivertli takımın maçını beklerken ne hissediyorsa şimdi çok daha değişik şekilde ve daha fazla hissederek, katkıda bulunmak için huzurlarında olduğunun altını çizdi. Böyle bir şansı kendisine tanıdığı için Başkan Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Şahenk, Fenerbahçe camiasına da destekleri için teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Fenerbahçe Doğu Spor Kulübü Sponsor İmza Ferit Şahenk Anlaşma Aziz Yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500