Fenerbahçe'den Karatay'a Yanıt

Katıldığı bir televizyon programında Volkan Demirel'in yediği golleri maçtan önce yediği makarnayla ilişkilendiren Canan Karatay'a Fenerbahçe'den yanıt geldi.

Fenerbahçe'den Karatay'a Yanıt
Fenerbahçe'den Karatay'a Yanıt Tuğba Önkibar
Bu içerik 1587 kez okundu.

Fenerbahçe Kulüp doktoru Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu resmi siteden yaptığı açıklamada futbol takımındaki sakat oyuncuların son durumları hakkında bilgi verdi.

Katıldığı bir canlı yayın programında kaleci Volkan Demirel’in yediği goller hakkında “Maç öncesi oturup makarna yiyorlar. Sonra da ilk yarıda iyiyken ikinci yarıda gol yiyorlar. Uzatmalarda Volkan yoruluyor, golü uzatmalarda yiyor” şeklinde yorum yapan Canan Karatay’a Fenerbahçe Spor Kulübü doktoru Prof.Dr. Burak Kunduracıoğlu’ndan yanıt geldi.

Kunduracıoğlu’nun resmi sitedeki açıklaması şu şekilde:

“Çeşitli yayın organlarında Fenerbahçeli sporcuların form düzeyinin tükettikleri gıdalar ve besin alışkanlıklarıyla bağlantılı olduğuna dair iddialar 6 ayda bir ortaya çıkıyor zaten. Biz bunları pek ciddiye almıyoruz. Çünkü burada ne yapıldığını ne olduğunu bilmeyen insanlar dışarıdan konuşuyorlar. Burada ciddiyetle çalışan bilimsel bir ekip var. Onlara karşı ciddi saygısızlık söz konusu, hoş değil. Yani bunlar bilim insanlarına yakıştırdığımız açıklamalar değil. Tamam fikri olup bilgisi olmayan herkes konuşur fakat bunlar bilim insanlarına yakışmıyor” dedi.”

 

 

Canan Karatay Fenerbahçe Volkan Demirel form diyet gündem spor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500