Fenerbahçeli Ekpe Udoh'tan 'Güven' Açıklaması

Fenerbahçe'nin yıldız basketbolcusu Ekpe Udoh, üniversitede sevgilisi ile yaşadığı bir anısını anlatarak güven duygusunun önemine vurgu yaptı.

Fenerbahçeli Ekpe Udoh'tan 'Güven' Açıklaması
Fenerbahçeli Ekpe Udoh'tan 'Güven' Açıklaması Ecem Şenol
Bu içerik 1062 kez okundu.

Atatürk ve Türkiye’ye hayranlığı ile bilinen Fenerbahçe’nin ABD’li pivotu Ekpe Udoh, hiç bilinmeyen bir anısını anlattı. Hürriyet’ten Ayşe Arman’a röportaj veren Ekpe Udoh’un güven vurgusunun altını çizerken verdiği örnekte, üniversite yıllarında çektiği bir aşk acısı ortaya çıktı.

Sevgilisini başka bir arkadaşı ile öpüşürken gördüğü için çok üzüldüğünü söyleyen Ekpe Udoh üniversitedeyken kız arkadaşını, arkadaşlarından birinin öptüğünü gördüğünde bunun kendisini çok yaraladığını ve çok acı çektiğini belirttikten sonra, o yüzden kendisi için güvenin çok önemli olduğunu aktardı.

Atatürk’e olan hayranlığını da yineleyen Ekpe Udoh birkaç günlük boşluğu olduğunu ve kendisinin de Anıtkabir'e gittiğini ve aslanlı yoldan yürürken çok heyecanlandığını belirtti. Ekpe Udoh, Atatürk’ün inanılmaz bir lider olduğunu söyleyerek büyük saygısı olduğunu ve Anıtkabir’den çok etkilendiğini dile getirdi. 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mavi Marmara Ödemeleri 7 Yılın Sonunda Ödenecek

Ekpe Udoh Fenerbahçe Aşk İlişki Arkadaşlık Ayşe Arman Röportaj Türkiye Atatürk Anıtkabir Hayranlık Saygı Sevgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500