FETÖ’nün Kitabını Yazacak

Ak Saray’da düzenlenen Öğretmenler Günü programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde Fetullahçı Terör Örgütü vardı.

FETÖ’nün Kitabını Yazacak
FETÖ’nün Kitabını Yazacak Yaren Yalçın
Bu içerik 1194 kez okundu.

Ak Saray’da düzenlenen Öğretmenler Günü programına katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın gündeminde Fetullahçı Terör Örgütü vardı.

Fetullahçı Terör Örgütü nedeniyle ülkede kayıp bir neslin ortaya çıktığını belirten Erdoğan, kopyacı bir neslin devlet makamlarına yerleştirildiğini, tüm mesailerini Türkiye’yi karalamak için sarf ettiklerini, bu konuda bildiklerini söyleyemeyecek durumda olduğunu, o bilgileri bir gün kaleme dökeceğini, bunun için biraz sabır gerektiğini kaydetti.

Etnik ve mezhebi farklılıkları kaşıyan gerek PKK, DHKP-C olsun, gerek DAEŞ ve Fetullahçı Terör Örgütü gibi dini değerlerin arkasına gizlenen yapıların en büyük istismar alanının eğitim ve öğretim olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, özellikle 'Gülenci’lerin toplumun değerlerinden uzak, zamanın gerisinde, jakoben ve baskıcı bir eğitim politikasının ürünü olduğunu söyledi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’ne sızan bir grup terörist tarafından darbe gecesi kan döküldüğünü hatırlatan Erdoğan, 15 Temmuz’un faturasını şu anda ödediklerini, görevden uzaklaştırmaların devam edeceğini, bu konuda at izi ile it izinin birbirine karışmasını istemediklerini, darbe girişimi ve Gülen cemaati hakkında bildiklerini söyleyemeyeceğini, sırası geldiğinde kaleme alınacağını belirtti.

cumhurbaşkanı erdoğan ak saray öğretmenler günü 15 temmuz fetö
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500