Fikret Orman Sert Çıktı

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Divan Kurulu toplantısının finalinde üyelerin eleştirilerine yanıt verdi.

Fikret Orman Sert Çıktı
Fikret Orman Sert Çıktı Tuğba Önkibar
Bu içerik 1631 kez okundu.


Vodafone Arena’da gerçekleştirilen Divan Kurulu toplantısı çıkışında üyelerin eleştirilerini yanıtlayan Fikret Orman’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

“FETÖ'ye EN AZ BULAŞMIŞ CAMİA BEŞİKTAŞ'TIR"

“Yetişemediğimiz mevzular oluyor. Bunların hepsini değerlendiriyoruz. İsteriz ki Beşiktaş’a değer verecek insanlar yönetime katılsınlar, başkan olsunlar. Eğer bu kaliteyi sağlayamazsak insanlar kaçar. Hamdolsun tüm camialar içerisinde FETÖ’ye en az bulaşmış camia Beşiktaş'tır.”

“İnönü’nün adını kaldırmak gibi bir niyetimiz neden olsun, siyasetçi miyiz biz? Vodafone, sadece adı için Beşiktaş’a yıllık 15-16 milyon dolar civarında para veriyor. Vodafone ile yaptığımız anlaşma kıskanılan bir anlaşma. Biz İnönü’nün yaptığı siyaseti değerlendirebilecek bir iş yapmıyoruz. Biz siyasi bir kurum değil spor kulübüyüz.”

“Demirören dönemini de araştırdık. Seyahat harcamaları, verilen biletler mevcut. Veren suçlu ama alanın suçu yok mu? Bu işin ucunda bir şey çıkmaz. ‘Demirören’in verdiklerini kardeş payı yapalım’ dedik. Başkan yarısını bize bağışlasın dedik ve bir noktaya geldik. Kendisiyle uzlaşmaya vardık.”

 

 

beşiktaş fikret orman FETÖ Yıldırım Demirören İsmet İnönü vodafone spor gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500