Fikret Orman'dan Şenol Güneş'e Yardımcı Teklifi

Başkan Fikret Orman ve kurmayları hocanın yükünü hafifletecek, takımada ağabeylik yapacak birinin şart olduğuna inanması üzerine Mehmet Özdilek ve İlhan Mansız öne çıkan isimler arasında yer aldı.

Fikret Orman'dan Şenol Güneş'e Yardımcı Teklifi
Fikret Orman'dan Şenol Güneş'e Yardımcı Teklifi Ecem Şenol
Bu içerik 837 kez okundu.

Beşiktaş’la 2 yıl üst üste şampiyonluk yaşadıktan sonra kariyerine teknik adam olarak devam etme kararı alan ve Göztepe'nin başına geçen Tamer Tuna'nın takımdan ayrılmasıyla yardımcı hoca koltuğu boş kalmıştı. Teknik direktör Şenol Güneş, Tuna'nın yerine yeni bir isimin gelmesine sıcak bakmasa da siyah-beyazlı yöneticiler bu konuda tam aksini düşündüklerini aktararak isim önerileri sundu.

Şenol hocanın yükünü hafifletecek, futbolcuların sorunlarını dinleyecek, gerektiği durumlarda takıma ağabeylik yapacak bir isme olmazsa olmaz gözüyle bakan başkan Fikret Orman ve kurmayları arayışlarını sürdürmeye başladı. Bu konuda teknik direktör Güneş'le sürekli olarak istişarede bulunulurken, 2 adayın da öne çıktığı öğrenildi.

Başarılarla dolu futbolculuk kariyerinden sonra teknik adam olarak da rüştünü ispatlayan Mehmet Özdilek, şu an 1 numaralı favori konumunda olduğu ve Özdilek'in Süper Lig tecrübesi onu ilk sıraya taşırken, 2. alternatifin ise İlhan Mansız olduğu öğrenildi.

Bu iki efsaneyle de görüşmelerin devam ettiği, hazırlık maçlarına kadar konuyla ilgili olarak net bir adım atılacağı belirtilirken adaylar arasında adı geçen İbrahim Toraman'la ilgili ise gündemde olmadığı kaydedildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

IŞİD'te Seks Kölesi Krizi

Beşiktaş Fikret Orman Şenol Güneş Maç Hazırlık Teknik Direktör Yardımcı İlhan Mansız Mehmet Özdilek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500