Fikret Orman’dan Zarrab Açıklaması

Siyah beyaz kulübün başkanı Fikret Orman, ABD’de itirafçı olan Reza Zarrab’ın loca satın alması hakkında sorulan sorulara cevap verdi.

Fikret Orman’dan Zarrab Açıklaması
Fikret Orman’dan Zarrab Açıklaması Meltem Yüksel
Bu içerik 844 kez okundu.

Spor Arena’dan Kenan Başaran ve İsmail Er’e Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bugünkü derbi öncesi önemli bir röportaj verdi.

Röportajda Orman'a, ABD'de yargılanan Reza Zarrab’a yönelik loca satışı soruldu. Daha önce Vodafone Arena'da loca sattığı için tepki alan Fikret Orman "Beşiktaşlı olduğunu gözlerinden anladım" ifadesini kullanmıştı. Bu sefer o da çark eden Orman; “Bunu hangi parayla alıyor’ diye GBT mi yapacağım” dedi.

Röportajın konuyla ilgili bölümü şu şekilde;

Beşiktaş’ın halka açık olduğunu söyleyen Orman, işin biraz egzajere edilmesi gerektiğini ifade ederek; “Loca satışı üzerinden ne olabilir? Doğan Grubu’na loca sattık, ne olabilir? Kenan Başaran’a VIP’te koltuk sattık. Bunun bir arkası ne olabilir? En kötü senaryoyu kuralım. Birisi para veriyor, fatura kesiliyor. Ödemesi yapılıyor kuruma giriyor. İşte bunun arkasında neler var? Soru şu, ters soru: En abartarak, şeytanın avukatlığını yaparak, en kötü düşünce yönüne giderek, ne olabilir? Ne olabilir sorusunun cevabı yok?” dedi. 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kutlu Doğum Haftasının Adı Değişti

Beşiktaş Fikret Orman Vodafone Park Reza Zarrab Loca ABD
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500