Fil Dergisi’nden Veda

Leman Gurubu tarafından ‘’Deveden Büyük Fil Var’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan Fil Dergisi, okuyucularına veda etti.

Fil Dergisi’nden Veda
Fil Dergisi’nden Veda Derya Kaya
Bu içerik 3510 kez okundu.

 

Leman Gurubu tarafından ‘’Deveden Büyük Fil Var’’ sloganıyla yayın hayatına başlayan Fil Dergisi, 5 Ocak 2015 tarihinde okuyucuları ile buluşmuştu.

Fil Dergisi resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda’’ O gemi elbet gelecek. Ama o zamana kadar bir mola. Bir süreliğine son Fil Dergisi bugün raflarda. Alınız, seviniz’’ denildi.

   

Kısa soluklu yayın hayatında ilgi çeken kapaklara, edebiyattan sanata çok sayıda ünlü ve aydının yazılarıyla ve röportajlarıyla basın hayatına renk katan derginin son sayısında okuyuculara şöyle seslenildi: ‘’Arkasına büyük bir sermaye-teşkilat almadan yola çıkan muhalif ve muhalifliğinin laneti olarak da işsiz gazetecilerin çıkarttığı bir dergiydi Fil. Ekibimizden zaman zaman hayat uğraşı yüzünden eksilmeler oldu ve böyle zamanlarda yeterli içerik üretemediğimiz sayılar yaptık. Ama sen bizi hiç bırakmadın… Biz, yüreğimizde bir veda sızısı değil, bu sonun nelerin başlangıcı olacağı sorusunun heyecanını taşıyoruz. Sen de öyle hisset ne olur. Çünkü her şey güzel olacak; ne olursa olsun. O gemi gelecek…

 

Fil Dergisi Leman Deveden Büyük Fil Fil Dergisi Son Sayı Fil Dergisinden Veda
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500