Filiz Aker'in Yeğeni Konuştu: 'Vatan'ın Suçu Yok'

Vatan Şaşmaz’ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker’in en son yemek yediği yakını Dora Ercan çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Filiz Aker'in Yeğeni Konuştu: 'Vatan'ın Suçu Yok'
Filiz Aker'in Yeğeni Konuştu: 'Vatan'ın Suçu Yok' Ecem Şenol
Bu içerik 2709 kez okundu.
Haberin videosu için tıklayın!

Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz’ın öldürüldüğü 5 yıldızlı otel önünde haberi alan ünlü oyuncu Saruhan Hünel ile Filiz Aker’in en son yemek yediği Dora Ercan otel önüne geldi. Burada bir süre bekleyen Saruhan Hünel ve Dora Ercan basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Olay sonrası gözyaşlarına boğulan Filiz Aker'in bir yakını Dora Ercan, ikisi için de çok üzüldüğünü ifade ettiği açıklamasında, zaten burada eşiyle beraber oturduklarını, Aker’le de birlikte olduklarını belirtti. Aker’in yukarı çıktığını ve 'Yarım saat işim var geleceğim sonra' dediğini ifade eden Dora Ercan, sonra aradığında telefonunun kapalı olduğunu ve zaten duygusal konuşmalar da yaptığını ifade etti. Dora Ercan sonrasında yukarı çıktığını ve Vatan'ın yerde cenazesini gördüğünü, kapının kapalı olduğunu arkadaşım gelecek dediği kişinin Vatan Şaşmaz olduğunu anladığını ifade etti.

Dora Ercan, gazetecilerin Filiz Aker'in ruh haline ilişkin soruya ise, kendisiyle vedalaşır gibi konuştuğunu dile getirerek, bugün çok mutlu olduğunu, kendisinin mutluluğunun onu üzebileceğini ama sakin olmasını istediğini söylediğini aktardı. Vatan'ın hiçbir suçu olmadığını belirten Dora Ercan, teyzesinin uzun zamandır burada yaşadığını ve Vatan Şaşmaz’a bir takıntısı olduğunu ifade etti.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

ABD'den Türkiye'yi Kızdıracak Karar!

 

 

Vatan Şaşmaz Dora Ercan Filiz Aker İntihar Cinayet Açıklama Saruhan Hünel Takıntı Olay Detay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500