Firari Kedicikten Adnan Oktar’a Büyük Şok

Adnan Oktar'ın yanından firar eden ve açıklamalarıyla gündem yaratan Ceylan Özgül, Oktar'a karşı koruma tedbiri aldırdı. Oktar, eğer bu karara uymazsa hapis cezası alacak.

Firari Kedicikten Adnan Oktar’a Büyük Şok
Firari Kedicikten Adnan Oktar’a Büyük Şok Meltem Yüksel
Bu içerik 849 kez okundu.

Adnan Oktar'ın yanından firar eden ve açıklamalarıyla gündem yaratan kedicik Ceylan Özgül, Adnan Oktar'a karşı koruma tedbiri aldırdı. İstanbul Anadolu 14. Aile Mahkemesi, Adnan Oktar ve Didem Ürer'in de aralarında yer aldığı birçok kişi hakkında uzaklaştırma kararı verdi. Karara uyulmaması durumunda ise 6 aylık hapis cezası var.

Özgül, Oktar'ın yanından kaçmış ve birçok iddialarda bulunmuştu. Buna karşılık ise Oktar cephesinden sert açıklamalar ve suçlamalar gelmişti. Bu konuyla ilgili son gelişme ise Ceylan Özgül cephesinden geldi. Mahkemeye başvuran Özgül, Adnan Oktar ve ekibi hakkında şikayetçi oldu.

Mahkeme, 12 Nisan'da verdiği karar ile Emine Mine Kalça, Gülgün Göktan, Didem Ürer, Kartal İş, Sinem Hacer Tezyapar hakkında 4 ay süre ile Ceylan Özgül'e yanına yaklaşmama, hakaret etmeme kararı verildi.

Bu kararla birlikte sanıklar 4 ay süre ile Ceylan Özgül'ün konutuna, okuluna, iş yerine yaklaşmama, küçük düşürmeye yönelik söz ve hakaretlerde bulunamayacak. Verilen tedbir kararına aykırı hareket halinde ise 6 aya kadar hapis verilebilecek.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Cezayir'de Askeri Uçak Düştü

Adnan Oktar Ceylan Özgü Mahkeme Karar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500