'Gökçek Pılını Pırtını Topladı' İddiası

‘İstifa krizi’nin odağındaki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la ‘ayaküstü’ konuşabildiği ve odasındaki kendisine ait olan eşyalarını topladığı iddia edildi.

'Gökçek Pılını Pırtını Topladı' İddiası
'Gökçek Pılını Pırtını Topladı' İddiası Tuğba Önkibar
Bu içerik 750 kez okundu.

‘İstifa krizi’nin odağındaki Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’la ‘ayaküstü’ konuşabildiği ve odasındaki kendisine ait olan eşyalarını topladığı iddia edildi.

Gökçek’in adı, istifası talep edilen belediye başkanları arasında anılıyor.

Erdoğan’la 5 Ekim’de sürpriz bir görüşme yapan Gökçek, “Cumhurbaşkanına projelere ilişkin bilgi verdiğini ” söylemiş, Sırbistan ziyareti sonrası gazetecilerin sorularını cevaplayan Erdoğan ise, Gökçek’in istifasını isteyip istemediği konusunda ilişkin, Yönetimin vereceği karara göre, belediye başkanlarının Kadir Topbaş gibi nezaket göstereceğini ifade etmişti.

Kulislerdeki söylentilerin sonuncusu, Gökçek’in Erdoğan’la özel bir görüşme yapmak için Başbakan Binali Yıldırım’dan görüşme ayarlaması ricasında bulunduğu şeklinde.

Gökçek, bugün İstanbul’dan Ankara’ya gelen Erdoğan’ı karşılamak amacıyla Esenboğa Havaalanı’na gitti.

Gökçek’e yakın kaynaklar, Gökçek’in ‘son defa’ Erdoğan’la görüşeceğini söylemiş, bu görüşmenin havaalanında gerçekleşebileceği iddia edilmişti.

Fakat Gökçek’in havaalanında özel görüşme fırsatı bulamadığı, Erdoğan’la ‘ayaküstü’ sohbet ettiği ifade edildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Rekorlar Kıran Kitap 'Çalıntı' mı?

Melih Gökçek Erdoğan Havaalanı İstifa Ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500