Gökçek'in İstifası Kanal A’nın Sonu Oldu

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in desteği ile yayın yaptığı iddia edilen merkezi Ankara olan Kanal A kapandığını duyurdu.

Gökçek'in İstifası Kanal A’nın Sonu Oldu
Gökçek'in İstifası Kanal A’nın Sonu Oldu Meltem Yüksel
Bu içerik 1117 kez okundu.

1996 yılından beri yayın hayatına devam eden Ankara merkezli Kanal A televizyonu kapandığını açıkladı.

Yapılan açıklamada, 28 Şubat’çılar ve FETÖ’cüler başta olmak üzere karşılarına çıkan engelleri inanç ve azimle atlattıkları belirtilerek şu ifadelere yer verildi;

“Hareketli ve yoğun gündemler içinde geçen zamadna, vatanımız, milletimiz ve maneviyatımız için sürekli ortak değerleri gündeme getirdik. Hedeflerimiz gereği medya işinde senelerdir rızık peşine düşmedik. Rızkı veren Cenab-ı Hak’tır düşüncesiyle hareket ettik.

Medya ve özellikle televizyon dünyası dikensiz gül bahçesi değil ki Kanal A gülistan olsun. Ama biz her zaman halimize şükrettik, hamd ettik. Geldiğimiz noktada; Kanal A yayınlarına birtakım sebeplerden dolayı ara veriyoruz. Radyo A ve www.kanalahaber.com yayınlarına devam edecek.

Bu süre içinde samimiyetini ve sıcaklığını sürekli olarak yanımızda hissettiğimiz siz değerli izleyicilerimize, fedakâr programcılarımıza ve çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…"

 

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Dev Maçın Hakemi Belli Oldu

Melih Gökçek Kanal A Ankara Televizyon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500