istanbul escort

Gökhan Töre'den Olay Sözler

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Gökhan Töre, Başkan Fikret Orman'ın açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından cevap verdi.

Gökhan Töre'den Olay Sözler
Gökhan Töre'den Olay Sözler Meltem Yüksel
Bu içerik 1274 kez okundu.

Beşiktaş'ta kadro dışı bırakılan Gökhan Töre, Başkan Fikret Orman'ın açıklamalarının ardından açıklamalarda bulundu. Töre, Beşiktaş futbol kulübünün asıl sahibi Beşiktaş taraftarıdır diyerek yaptığı paylaşımda; "Bilinmelidir ki beni bu metni yazmaya ikna eden, gelecekteki büyük yeteneklerin bu gibi haksızlıklara uğramamaları, uğrasalar da korkmadan haklarını aramalarına ön ayak olmak; bir örnek teşkil etmektir.

Çünkü gelecekte ismini gururla anacağımız o büyük yetenekler şu an bu metni okuyan belki kariyerinin başında bir futbolcu, belki beş yaşında hayaller kuran bir yeteneğin dedesi ya da okul takımında harikalar yaratan bir çocuğun annesi olabilir" ifadelerini kullandı.

Dün Fikret Orman'ın bir gazeteci ile yapılan röportajın akıllarda zaten var olan sorulara yenilerini eklediğini belirten Töre, " Maalesef oldukça basit ve amaçsız bir olduğunu Fikret Orman'a iletmek isterim. Bu sorulara artık yaşadığım gerçekler ile cevap vermenin zamanı geldiğine; siz değerli Beşiktaş Taraftarının ve saygıdeğer Kamuoyu mensuplarının bu gerçekleri bilmeyi hakkı olduğuna inanıyorum" dedi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

 

 

 

Gökhan Töre Fikret Orman
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu