Gönlündeki Başkanı Açıkladı

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen, taraftar ve bütün camia olarak, bir kişinin gelip göreve talip olmasını, ‘Ben buradayım, merak etmeyin’ demesini bekliyoruz dedi.

Gönlündeki Başkanı Açıkladı
Gönlündeki Başkanı Açıkladı Yaren Yalçın
Bu içerik 1714 kez okundu.

Fenerbahçe Kulübü eski Başkanı Ali Şen, taraftar ve bütün camia olarak, bir kişinin gelip göreve talip olmasını, ‘Ben buradayım, merak etmeyin’ demesini bekliyoruz dedi.

Aziz Yıldırım’ın 18 yıllık kulüp başkanlığı döneminde en sıkıntılı günlerini geçirdiğini, Fenerbahçe’de kavga ortamının bitmesi gerektiğini kaydeden Şen, Başkanlık görevi için gönlünden geçen ismin Ali Koç olduğunu söyledi.

Aziz Yıldırım ve yönetiminin çoğunu tanıdığını, kavgadan kimseye hayır gelmeyeceğini dile getiren Şen, genç jenerasyonun çok iyi Fenerbahçeli olduğunu, bu konuda tanıdığı kültürlü, bilgili insanların kulübü daha iyi yöneteceklerini, bu insanların arzularının kırılmaması gerektiğini savundu.

Ali Şen, bu konuda Aziz Yıldırım’a büyük görev düştüğünü belirterek Fenerbahçe Kulübü Başkanı olarak taraftarlarının karşısında onları rencide edecek demeç vermemesini istedi. Fenerbahçe taraftarının, kulübün büyük olmasında en büyük etmeni olduğunu ifade eden Şen, kulübe iyi yöneticiler ve  iyi başkanların geldiğini, sporcuların da kulüp için çok çalıştıklarını kaydetti. Yöneticilerin uzun yıllar boyunca kulübe ceplerinden para verdiğini söyleyen Şen, günü geldiğinde bu insanların hizmetlerinin görmezlikten gelindiğini de sözlerine ekledi. 

Aziz Yıldırım’ın 18 yıllık başkanlık döneminde en zor süreci yaşadığıdını vurgulayan Şen, tribünlerin de  Aziz Yıldırım'dan koptuğunu, Fenerbahçe camiası ve bütün taraftarlar olarak bir kişinin gelip bu göreve talip olarak‘Ben buradayım, merak etmeyin’ demesini beklediklerini, bu ismin de Ali Koç olduğunu itiraf etti.

Bugünkü camia ve taraftarın değişimden yana olduğunu belirten spor adamı, Aziz Yıldırım’ın artık aday olmaması gerektiğini vurguladı. Şen, Ali Koç başkan seçildikten sonra Aziz Yıldırım’ın yanında olmasını istediğini, tüzüğe bir madde eklenerek kulüpte olmayan onursal başkanlık sıfatının Yıldırım’a verileceğini, kavgasız gürültüsüz bu işin halledilmesi gerektiğini söyledi.

 

 

fenerbahçe ali şen aziz yıldırım ali koç fenerbahçe kulübü başkanlık görevi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500