Gözaltına Alınan Ömer Turan'dan İlk Açıklama

AKP'li Ömer Turan'ın Hakan Fidan'la ilgili yazdıkları nedeniyle gözaltına alınması sonrası ilk açıklamasında, bunun Cumhurbaşkanımıza ve FETÖ ile mücadele edenlere çekilmiş bir operasyon olduğunu kaydetti.

Gözaltına Alınan Ömer Turan'dan İlk Açıklama
Gözaltına Alınan Ömer Turan'dan İlk Açıklama Ecem Şenol
Bu içerik 883 kez okundu.

AKP'ye yakın isimlerden Ömer Turan gece geç saatlerde, Hakan Fidan'a ilişkin yazdığı yorumlar nedeniyle gözaltına alındı. Savcı Hasan Yılmaz'ın kararıyla yapılan gözaltı süresinin 7 gün olduğu öğrenilirken, Ömer Turan'ın Cemaat ile bağının da araştırılmasının talep edildiği ortaya çıktı.

Turan gözaltına ilişkin olarak, bunun sayın Cumhurbaşkanımıza ve FETÖ ile mücadele edenlere hatta tüm milli unsurlara çekilmiş bir operasyon olduğunu ve yarından itibaren Ömer Turan'ı bile almışlarsa FETÖ ile mücadelenin bittiğini, Erdoğan ölümüne yanında duranlara sahip çıkmıyor algısı işleyeceğini dile getirdi.

Bunun bir KÖZ operasyonu olduğunu ifade eden Turan, küs, kızgın ya da kırgın hiç olmadığını, aksine gururlu olduğunu ifade etti. Türk devletine ve Erdoğan'a olan sadakatini hapse girerek ödediğini ifade eden Turan, bunun kendisi için bir şeref olduğunu ve vallahi sonunda ölüm dahi olsa bu kutlu davadan vazgeçmeyeceğini kaydetti. Turan, ‘’Ya devlet başa ya kuzgun leşe" ifadelerini kullandı.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kabe İmamı'ndan Skandal ABD ve Suudi Arabistan Açıklaması

 

Ömer Turan AKP Açıklama Gözaltı FETÖ Hakan Fidan Savcı Hasan Yılmaz Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500