Göztepe'de Şok Ayrılık

Göztepe'yi önce play off'a ardından da Süper Lig'e çıkaran çalıştırıcı Yılmaz Vural'ın önümüzdeki sezon Göztepe'de olmayacağı açıklandı.

Göztepe'de Şok Ayrılık
Göztepe'de Şok Ayrılık Ecem Şenol
Bu içerik 957 kez okundu.

Normal sezonun bitimine 9 hafta kala takamın başına geçtiği Göztepe’yi önce play off’a, ardından Süper Lig’e çıkaran tecrübeli çalıştırıcı Yılmaz Vural ile bir haftadır süren görüşmede anlaşma sağlanamadığı bildirildi.

Yılmaz Vural’ın talep ettiği ücretle yönetimin önerisi arasında büyük fark olduğu öğrenilirken, Başkan Mehmet Sepil’in yeni arayış içine girdiği kaydedildi. Günlerdir yönetimden haber bekleyen Vural’ın kulübün tavrından son derece rahatsız olduğu ifade edilirken, Alaçatı’da tatilini sürdüren tecrübeli teknik adamın anlaşmanın gerçekleşmemesi yüzünden bugün yapılacak 92’nci kuruluş yıldönümü kutlamalarına da katılmayacağı bilgisi paylaşıldı.

Bu arada sürekli, aklında Yılmaz Vural’dan başka kimse olmadığını söyleyen Başkan Sepil’in Osmanlıspor’dan ayrılan Hamza Hamzaoğlu ve son olarak Gaziantepspor’u çalıştıran İbrahim Üzülmez ile görüştüğü iddia edildi.

Bu görüşmelerden haberdar olan Yılmaz Vural’ın yakın çevresine, kendisinin bu takımı şampiyon yaptığını, ancak çok bekletildiğini ve kendi durumu henüz netleşmeden başka çalıştırıcılarla görüşmenin doğru olmadığını diye dert yandığı ve Göztepe defterini kapattığını açıkladığı kaydedildi.

Bu arada sarı kırmızılı traraftarlar sosyal medyada, görev yaptığı12 maçta 7 galibiyet, 4 mağlubiyet ve 1 beraberlik alan usta ismin görevi sürdürmesi gerektiği yolunda paylaşımlarda bulundu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Valbuena'dan Türkiye Gafı

Göztepe Çalıştırıcı Başkan Açıklama Yılmaz Vural Göztepespor Sosyal Medya Gaziantepspor Süper Lig Play Off
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500