Gül: Bayramda Cerablus'ta Olacağız

AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül heyetiyle birlikte Karkamış'ta birtakım incelemelerde bulundu.

Gül: Bayramda Cerablus'ta Olacağız
Gül: Bayramda Cerablus'ta Olacağız Tuğba Önkibar
Bu içerik 839 kez okundu.

AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve heyeti, Cumhuriyet Halk Partisi'ni ziyaret ederek, Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yapılan hain terör saldırısını kınadı. AK Parti Genel Sekreteri Gül ve heyeti Karkamış'ta incelemelerde bulundu. Gül, "Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyoruz" dedi.

Türkiye yaşanan terör vakalarını da değerlendiren Ak Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül, 15 Temmuz da Türkiye'nin işgaline yönelik Türkiye'nin seçilmiş hükumetini ve demokrasiyi ortadan kaldırmaya yönelik bir darbe girişimi yaşandığını ifade etti. Gül, "Aslında temel amaç Türkiye'nin kendi bağımsızlığı ve egemenliğini elinden almak ve ülkemizi işgal etmek girişimiydi. Son zamanlarda 15 Temmuz sonrasında yaşanan hadiseler 15 Temmuz sürecini devam ettirmesi çalışıldığını gösteriyor. Bir terör örgütü FETÖ örgütü bir diğer terör örgütü DAEŞ, IŞID ve PKK terör örgütleri yine Türkiye'nin karıştırılması Türkiye'nin birlik beraberliğinin bozulması isteniyor" ifadelerini kullandı.

"KILIÇDAROĞLU'NUN GAZİANTEP ZİYARETİNDE BİRLİKTEYDİK"

Abdülhamit Gül, Kılıçdaroğlu'nun saldırıya uğradığı Artvin programından kısa bir süre önce Gaziantep'i ziyaret ettiğini anımsatarak, 55 kişinin öldüğü bombalı terör saldırısı sonrasında teröre karşı Kılıçdaroğlu ile birlikte teröre karşı beraberlik mesajı verdiklerini kaydetti.

"BAYRAMI CERABLUS'TA GEÇİRMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ"

AK Parti Genel Sekreteri Abdulhamit Gül ve beraberindeki heyet Karkamış'ta incelemelerde bulundu. Gül, "Bayramı Cerablus'ta geçirmeyi düşünüyoruz" dedi.

 

abdulhamit gül fetö darbe cerablus kılıçdaroğlu son dakika haber gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500