Gülen'in Gizli Mesajı Deşifre Oldu

Terör örgütü FETÖ lideri Fethullah Gülen'in video kaydında koltuk değiştirerek verdiği gizli mesajı, geçmişte en yakınındaki isimlerden biri olan Nurettin Veren deşifre etti.

Gülen'in Gizli Mesajı Deşifre Oldu
Gülen'in Gizli Mesajı Deşifre Oldu Tuğba Önkibar
Bu içerik 1019 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde bir video kaydı esnasında Gülen'in konuşması sürerken ayağa kalkıp koltuk değiştirmesi birtakım spekülasyonlara neden olmuş, sosyal medyada oldukça tartışılmıştı. Gülen'in bu davranışının cemaat mensuplarına yönelik gizli bir mesaj olduğu iddia edilmişti.

Hatta Gülen'in koltuk değiştirmesinin, cemaat mensuplarına ‘harekete geçin, yer değiştirin' mesajı taşıdığı öne sürülerek, bundan hareketle basın organlarında yeni bir kalkışma tehdidi olabileceği yorumu yapılmıştı.

ABD GÜLEN'İ GÜNEY AFRİKA'YA GÖNDERMEYİ PLANLIYOR

Gülen'in konuşma ortasında koltuk değiştirmesi katıldığı bir TV programında bir dönem sağ kolu olan Nurettin Veren'e de soruldu. Veren ise, bu spekülasyonları destekler nitelikte verdiği yanıtta, "Gülen'in her davranışında mutlaka bir mesaj vardır. Video kaydında yer değiştirmesi de mekan değiştireceği manasına geliyor. ABD, Gülen'i kontrolü dahilinde Güney Afrika'ya göndermeyi planlıyor" dedi.

fethullah gülen koltuk değiştirme gizli mesaj nurettin veren deşifre gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500