Günün Özeti

11 Haziran 2017 tarihinin önemli gelişmeleri şu şekilde:

Günün Özeti
Günün Özeti Ecem Şenol
Bu içerik 667 kez okundu.

Türkiye Gündemi
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski TBMM Başkanı Hüsamettin Cindoruk'u ziyaret edecek, Sancaktepe'de iftara katılacak.

Tanju Çolak Neden Gözaltına Alındı
Avrupa gol kralı eski ünlü futbolcu Tanju Çolak'ın gözaltına alınmasının sebebi öğrenildi.

Seyfülislam Kaddafi Serbest mi Bırakıldı?
Libya'dan gelen ve dünya basınında şok etkisi yaratan bir habere göre, Muammer Kaddafi'nin oğlu Seyfülislam Kaddafi serbest bırakıldı.

Alaattin Çakıcı'yı Kaçırma Girişimi
Alaattin Çakıcı'nın 9 adamının Çakıcı'nın Bolu F Tipi cezaevinden Kırıkkale'ye sevk edilirken kaçırılmaya çalışıldığı öğrenildi.

İlber Ortaylı Arda'nın Arkasında
Arda Turan ile Bilal Meşe arasında yaşananları değerlendiren İlber Ortaylı, Arda Turan’ın cahil bir çocuk olmadığını ifade etti.

Yusuf Kaplan'dan İktidar Eleştirisi
Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan AKP iktidarının halkı getirdiği olumsuz durumları eleştirdi.

Akşener'den 'Eve Dönmüyorum' Açıklaması
Akşener, Antalya'da düzenlenen iftar yemeğinde siyasete yeni bir yol haritasıyla devam edeceğinin sinyalini verdi. Akşener, eve geri dönmediğini, babaanne olmayacağını ifade ettikten sonra, zaten torunun kendisine dede dediğini aktardı.

AİHM'den Ahmet Hakan'a Öncelik
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, yazdığı haberler ve attığı tweet'ler nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet gazetesinin muhabiri Ahmet Şık’ın yaptığı başvuruyu öncelikli olarak inceleyeceğini bildirdi.

Yılın Aşk Bombası Eşkıya'nın Meryem'inden Geldi
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisindeki rol arkadaşı Oktay Kaynarca il bir birliktelik yaşayan Deniz Çakır'ın ayrılığın ardından Serdar Bilgili ile birlikte olduğu öğrenildi.

Fenerbahçeli Ekpe Udoh'tan 'Güven' Açıklaması
Fenerbahçe'nin yıldız basketbolcusu Ekpe Udoh, üniversitede sevgilisi ile yaşadığı bir anısını anlatarak güven duygusunun önemine vurgu yaptı.

Gölcük Yanadağı Her An Patlayabilir
Süleyman Demirel Üniversitesi Jeotermal Enerji Yeraltı Suyu ve Mineral Kaynakları Araştırma ve Uygulama Merkezi eski müdürü Nevzat Özgür Gölcük Yanardağı hakkında çarpıcı bir açıklamada bulundu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sezon Finali Sonrası Dostlar Sofrası

Türkiye Gündem Özet 11 Haziran Siyaset Yasama Yürütme Ekonomi Spor Diplomasi Dünya Türkiye Gündemi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500