Günün Özeti

2 Eylül Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Ecem Şenol
Bu içerik 766 kez okundu.

Türkiye Gündemi
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, AK Parti Yerköy, Şefaatli, Aydıncık ve Sorgun ilçe teşkilatı bayramlaşma programlarına iştirak edecek.

AK Gençlik Bomba Gibi Geliyor: Dünya Düz İddiası
AK Parti Fatih Gençlik Kolları'ndan kendisini Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı olarak tanıtan Tolgay Demir, 'Düz Dünya Teorisi' başlıklı bir yazı yayınladı.

CHP'li Emir'den Hakimlerle İlgili Flaş Açıklama
CHP’li Murat Emir, kişilerin yargılanırken tutuksuz yargılanmalarının esas olduğunu ama öyle bir noktaya gelindi ki hâkim tutuklamazsa kendisinin tutuklanacağından korktuğunu ifade etti.

''Bir Atatürk Gider Bin Atatürk Gelir''
AKP Milletvekili Mehmet Metiner, CHP'ye verdiği yanıtta tartışma yaratacak, "Bir Atatürk gider bin Atatürk gelir" şeklinde ifadeler kullandı.

Kanal İstanbul İçin İlk Adım
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, yapılması durumunda sadece Marmara’da değil Ege ve Karadeniz’de de doğa felaketine yol açacağı uyarısı yapılan Kanal İstanbul için etüt proje sözleşmesinin imzalandığını açıkladı.

Devlet Bahçeli'den Kör Niko Açıklaması
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP'nin Çanakkale'deki Adalet Kurultayında alkol alanlar için kullandığı 'Kör Niko'nun meyhanesine gitsinler' sözlü ile ilgili açıklamada bulundu.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Yandaş Medyadan Hürriyet'e Kayyum Kampanyası

 

Türkiye Gündem 2 Eylül Yürütme Siyaset Dünya Diplomasi Kültür Sanat Spor Yasama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500