Günün Özeti

21 Eylül Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Ecem Şenol
Bu içerik 604 kez okundu.

Türkiye Gündemi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi'nin himayesinde Marriott Marquis Otel'de düzenlenecek "Türk Amerikan ve Amerikalı Müslüman Toplumuyla Buluşma" programına katılacak.

Eski Danışmanından Abdullah Gül 'Çıkış Hazırlığında' İddiası
Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün eski danışmanlarından olan Yeniçağ yazarı Ahmet Takan, Gül'ün ciddi bir çıkış hazırlığında olduğunu ileri sürdü.

Nuriye ve Semih'in 14 Avukatı Tutuklandı
Açlık grevindeki tutuklu eğitimciler Nuriye Gülmen ve Semih Özakça’nın tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edilen 16 avukatından 14’ü tutuklandı.

Çocukları Amerika'da Okuyan Erdoğan'dan Dikkat Çeken Açıklama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de katıldığı yemekte yaptığı konuşmasında, eğitim için Batı'ya gönderilenlerin çoğu zaman Batı'nın sadece kültürünü alarak ve benliklerini kaybederek Batı'nın gönüllü ajanları haline geldiklerini ifade etti.

Evliliğin ve Aşkın Sembolü mü? İkna Operasyonu mu?
Günümüzde neredeyse tek taş bir pırlanta yüzük olmadan, gelir durumu en düşük insanlar bile evlilik teklifi etmez oldu. Bu durumun çok uzun zamandır devam eden bir gelenek olduğu düşünülse de aslında, olayın aslı çok başka bir hikâyeye dayanıyor.

Çağlayan Adliyesi'nde Silahlı Çatışma
Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayının önünde iki grup arasında silahlı çatışma çıktı.

Beyaz Saray'dan Erdoğan'ı Yalanlayan Açıklama: 'Özür Yok'
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, korumalarına yönelik suçlamalardan dolayı ABD Başkanı Donald Trump’ın ‘üzüntü bildirdiğini’ söylerken Beyaz Saray, ‘özür dilenmediğini’ duyurdu.

Nevşin Mengü İstifasını Duyurdu: 'Severek Ayrıldık'
CNN Türk'te sunuculuk yapan Nevşin Mengü, görevinden istifa etti.

TSK Sivilleri mi Vurdu?
TSK’nin “PKK kampları hedef alındı” diyerek 19 Eylül’de duyurduğu Irak’ın kuzeyine yönelik hava harekâtında bağ ve bahçelerine giden köylülerin vurulduğu iddia edildi.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Malatya'da 'Pembe Trambüs' Dönemi

 

Türkiye 21 Eylül Abdullah Gül Nuriye Gülmen Semih Özakça Amerika Ajan Yurtdışı Eğitim Tek Taş Yüzük Beyaz Saray Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanı Nevşin Mengü TSK Sivil Harekat
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500