Günün Özeti

25 Eylül Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Tuğba Önkibar
Bu içerik 484 kez okundu.

Habur Sınır Kapısı'nda Neler Oluyor?

Barzani'nin referandumunda oy verme işlemi sürerken gelen son dakika haberiyle, Habur Sınır Kapısı’nın tek taraflı olarak kapatıldığı öğrenildi.

Kötü Niyetli Yorumların Önünü Böyle Kestiler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol çifti Deniz Çakır ve Oktay Kaynarca’nın son Instagram paylaşımlarını yoruma kapatmaları merak uyandırdı.

Murat Ülker'den Flaş Açıklama

Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker dünya devi Nestle'nin ABD atıştırmalık birimini almaktan vazgeçtiklerini açıkladı.

Yıldırım: ''Referandum Yok Hükmündedir''

Başbakan Binali Yıldırım, IKBY'nin bugün yaptığı bağımsızlık referandumuna ilişkin, referandumun sıcak çatışmaya zemin hazırladığını ifade etti.

Kuleli Askeri Lisesi Paylaşılamıyor

Darbe girişimi sonrasında kapatılan Kuleli Askeri Lisesi’nin bahçesi, milli savunma ve kültür ve turizm bakanlıkları arasında gerilime neden oldu.

CHP'li Vekilden Şok Fişleme İddiası!

CHP Bursa vekili Ceyhun İrgil, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nın, SGK'nın, işten çıkış kodları arasına ekleme yaptığı '36 kod' ile fişleme yaptığını ve çoğu insanın bu fişlemenin farkında olmadığını öne sürdü.

Bir Utanç Raporu Daha: Okumuyoruz!

Günde ortalama 2 saat 59 dakika cep telefonu ekranını izleyerek geçiriyoruz. Televizyon başında harcanan süre ise 2 saat 14 dakika. Türkiye İstatistik Kurumu’nun 2016’da yaptığı ve kitap okuma alışkanlıklarını gözler önüne süren araştırmanın sonuçlarına göre ise Türkiye'de kitap okumaya ayrılan zaman günde yalnızca 1 dakika.

RTÜK'ten Barzani'ye Şok!

Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’nin (IKBY) bağımsızlık referandumu sonrası olağanüstü toplanan Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), Irak Bölgesel Kürt Yönetimi’ne yakın duruşuyla bilinen Erbil merkezli yayın yapan 3 televizyon kanalının Türksat’tan çıkarılmasını kararlaştırdı.

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Erdoğan: 'Öğrenciler Evlerine En Yakın Liseye Gidecek'

Günün Özeti Gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500