Günün Özeti

28 Eylül Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Ecem Şenol
Bu içerik 662 kez okundu.

Türkiye Gündemi
Başbakan Binali Yıldırım, Hitit Üniversitesi'nde düzenlenecek "Uluslararası Kadeş Barış, Eşitlik ve Kardeşlik Sempozyumu"na katılacak, Valiliği ziyaret edecek, Hürriyet Meydanı'nda toplu açılış törenine katılacak.

Ceylan Önkol 8 Yıldır Adalet Bekliyor
Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Büyük Dairesi, koyun otlattığı sırada meydana gelen kuşkulu bir patlama sonucu yaşamını yitiren 12 yaşındaki Ceylan Önkol’un ölümünde devletin kusurlu olmadığına hükmetti.

Zekeriya Öz'ün Sır Dolu Telefon Görüşmeleri
Cumhuriyet Başsavcı vekili firari Zekeriya Öz’ün ABD İstanbul Başkonsolosluğu’nda görevli M.T ile sık sık telefonda görüştüğü öğrenildi.

Nuriye ve Semih'in Davası Bugün
Açlık grevindeki Nuriye Gülmen ve Semih Özakça'nın yargılandığı davanın ikinci duruşması görülüyor. Nuriye ve Semih’in mahkeme salonuna getirildiği öğrenildi.

Meral Akşener Partisinin Kurucular Kurulunu Açıkladı
Meral Akşener düzenlediği basın toplantısında kurma aşamasında oldukları partisinin kurucular kurulunun bir bölümünü açıkladı.

Playboy'un Kurucusu Hugh Hefner Öldü
Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner'in 91 yaşında hayata gözlerini yumduğu açıklandı.

Erdoğan'dan Barzani'ye ''Otur Otruduğun Yerde''
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, IKBY'deki referandum sonuçlarının ardından Barzani’ye seslenerek "Kuzey Irak'ta, otur oturduğun yerde, para pulun var, petrolün var, rahat dur" dedi.

Emrah Serbes İki Kişinin Öldüğü Kazayı Üstlendi
Yazar Emrah Serbes sosyal medya hesabından yayınladığı itiraf mektubu ile takipçilerini şoke etti. Serbes geçtiğimiz hafta bir kazaya karıştığını belirterek cezasına razı olduğunu açıkladı.

Ekranların Yeni Fenomeni 'Çukur' Efsane Kadrosuyla Geliyor
Bu sezonun en iddialı yapımlarından biri olmaya aday bir dizi olan Çukur, ekranların sevilen oyuncusu Aras Bulut İynemli ve güzel oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in başrolleriyle birlikte sezona bomba gibi bir giriş yapmayı planlıyor.

Ortanca Çocuk
Tüketen, kıymet bilmeyen, savurgan neslin başlangıcı aynı zamanda eski bayramların, geleneklerin son temsilcileriyiz biz. Arafta olmanın vücut bulmuş haliyiz. Modern deyimle Y kuşağı çocukları geleneksel deyimle de ahir zaman çocuklarıyız.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Naim Süleymanoğlu Bitkisel Hayat Girdi

 

 

Türkiye Gündem 28 Eylül Y Kuşağı Çukur Dizisi Emrah Serbes Tayyip Erdoğan Barzani Playboy Hugh Hefner Meral Akşener Parti Nuriye Gülmen Semih Özakça Zekeriya Öz Ceylan Önkol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500