Günün Özeti

17 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 419 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na iştirak edecek.

Hollywood Starına Tecavüz Suçlaması

Hollywood yıldızı Sylvester Stallone'nun 1986 yılında korumasıyla birlikte 16 yaşındaki bir kıza tecavüz ettiği iddia edildi.

Marmara Üniversitesi’nde Cemaat Operasyonu

Marmara Üniversitesi’nin eski ve yeni 42 çalışanı hakkında başlatılan FETÖ soruşturması bünyesinde İstanbul merkezli 5 ilde operasyon başlatıldı.

Tecavüze Göz Yuman Müdüre Şaka Gibi Ceza

Adıyaman Gerger’deki imam hatip lisesinde 18 çocuk bir hizmetlinin tecavüzüne maruz kalmıştı. Mahkemeye sunulan müfettiş raporunda ise skandal gerçek ortaya çıktı.

Eski Gol Kralına FETÖ Gözaltısı

Eski gol kralı Zafer Biryol, Fethullahçı Terör Örgütü’ne yönelik başlatılan operasyon bünyesinde gözaltına alındı.

Suudi Arabistan’da Kral Değişiyor

Kasım ayından beri Suudi Arabistan’da başlayan yolsuzluk operasyonundan sonra ülkede yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Cüneyt Çakır 2018 Dünya Kupası’nda

FIFA kokartlı Türk hakemler Cüneyt Çakır, Bahattin Duran ve Tarık Ongun, Rusya'da düzenlenecek olan 2018 Dünya Kupası'nda görev alacağı açıklandı.

Nuriye Gülmen’den Aylar Sonra İlk Görüntü

OHAL bünyesinde çıkartılan KHK ile görevinden ihraç edilen Nuriye Gülmen açlık grevinin 253. gününde SEGBİS yöntemi ile hakim karşına çıktı.

Meral Akşener'den İttifak Açıklaması

FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sorularını cevaplayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 'ittifak' konusu hakkında açıklamalarda bulundu.

NATO’dan Türkiye’ye Özür

NATO tatbikatında Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı düşmanla işbirliği içinde gösteren Norveç ordusu personelinin görevden alındığı ve Norveç'teki Ortak Harp Merkezi Komutanlığının da özür mektubu yayınlandığı açıklandı.

 

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

CHP’nin Paradise Papers Önergesi Reddedildi

NATO Recep Tayyip Erdoğan Norveç Mustafa Kemal Atatürk Meral Akşener İsmail Küçükkaya Nuriye Gülmen Cüneyt Çakır 2018 Dünya Kupası Suudi Arabistan Gol Kralı Zafer Biryol Adıyaman Gerger Müdür Okul Müdürü Marmara Üniversitesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500