Günün Özeti

20 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 559 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Meclis Genel Kurulunda 26. Dönem 2. Devre için Meclis Başkanı seçimi yapılacak.

Beyaz TV’de Skandal Sözler: Kusturmalı Boşnak Saksosu

Dün akşam Göçeklerin sahibi olduğu Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında Rasim Ozan Kütahyalı, kendisine yapılan şaka sonrasında skandal sözlere imza attı.

Ünlü Seri Katil Öldü

Polonyalı ünlü yönetmen Roman Polanski'nin hamile eşi de dahil olmak üzere bir dizi cinayetten hüküm giyen 20. Yüzyılın sadist seri katili Charles Manson, 83 yaşında hayatını kaybetti.

Akit TV Yorumcusuna Silahlı Saldırı

Gazeteci Ali Tarakçı, trafikte tartıştığı bir kişi tarafından silahlı saldırıya uğradı.

Muzu 'Aşırı Seksi' Yediği İçin Tutuklandı

Mısırlı pop şarkıcısı Shyma, son klibinde iç çamaşırıyla erotik şekilde muz yediği gerekçesiyle tutuklandı.

NATO Skandalını Deşifre Eden O Subay Bakın Kim Çıktı

Geçtiğimiz hafta Norveç’teki NATO tatbikatında yaşanan skandal olayı deşifre eden Türk subayının kumpas mağduru Binbaşı Ebru Nilhan Bozkurt olduğu ortaya çıktı.

Kartal Bebek Nihayet Kalp Nakli Oldu

Almanya'da Tıp Fakültesi hastanesinde yatan 15 aylık Kartal bebek için aranan kalp nihayet bulundu. Minik yavru başarılı geçen ameliyatın ardından hayata yeniden tutundu.

Selvi’den Şok Edici Zarrab İddiası

AKP hükümetine yakınlığı ile bilinen Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi, ABD istihbaratının Reza Zarrab’ı 2007 yılından beri takip ettiğini, 2010 yılında ise resmi süreç için düğmeye basıldığını iddia etti.

İsmail Kahraman Yeniden Meclis Başkanı

Meclis Genel Kurulunda 3. ve son tur oylaması sonucunda AKP adayı ve bir önceki dönemin Meclis Başkanı İsmail Kahraman 289 oyla yeniden TBMM Başkanı seçildi.

Reza Zarrab Davasında Sıcak Gelişme

ABD’de tutuklu olarak yargılanan ve hakkındaki iddianameyi hazırlayan New York Güney Bölgesi Başsavcılığı ile işbirliği yaparak itirafçı olmayı kabul ettiği iddia edilen İran asıllı iş adamı Reza Zarrab hakkındaki davada bugün yapılması planlanan jüri seçimi 27 Kasım'a ertelendi.

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Suudi Arabistan’da Kral Değişiyor

Reza Zarrab İsmail Kahraman TBMM TBMM Başkanı Abdulkadir Selvi ABD Kartal Bebek NATO NATO Skandalı Binbaşı Ebru Nilhan Bozkurt Shyma Mısır Akit TV Ali Tarakçı Charles Manson Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz Futbol Beyaz TV
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500