Günün Özeti

24 Kasım Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 404 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde FİFA Başkanı Gianni Infantino'yu kabul edecek.

İETT Başkanı Görevden Aldı

Kadir Topbaş'ın istifasının ardından İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na gelen Mevlüt Uysal, İETT Genel Müdürü Arif Emecen'i görevden aldı.

İki Yeni KHK Geliyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında toplanan son Bakanlar Kurulu toplantısında iki yeni Kanun Hükmünde Kararname’nin daha yayınlanma kararı alındığı ortaya çıktı.

Beyaz TV'ye ROK Cezası

Beyaz TV’de yayınlanan Beyaz Futbol programında skandal sözlere imzasını atan Rasim Ozan Kütahyalı’ya gelen tepkiler çığ gibi büyümeye devam ediyor. Son olarak Sabah Gazetesi’ndeki köşe yazarlığına da son verilen Kütahyalı’nın çirkin sözleri yüzünden Beyaz TV’ye RTÜK tarafından ceza kesildi.

İlköğretimde Akıl Almaz Taciz Olayı

Afyonkarahisar’da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye götürülen 11 yaşındaki kız çocuğu, 2,5 aylık hamile çıktı.

Mısır’da Cuma Namazında Katliam

Mısır’ın Ariş kentinde bir camiye bombalı saldırı düzenlendiği ve daha sonra makineli tüfeklerle ateş açıldığı belirtildi. Feci saldırıda en az 184 kişin hayatını kaybettiği ve çok sayıda yaralının olduğu açıklandı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İsmail Kahraman Yeniden Meclis Başkanı

Mısır Saldırı Terör Terör Saldırısı Cami KHK Afyonkarahisar Rasim Ozan Kütahyalı Beyaz TV RTÜK İETT Başkanı Mevlüt Uysal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500