Günün Özeti

22 Aralık Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 425 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na iştirak edecek.

İstanbul Zabıta Daire Başkanı'ndan Bayıltan Dayak

Dün sosyal medyaya düşen bir video izleyen herkesi şok içinde bıraktı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali, kızdığı zabıta memuruna, bütün arkadaşlarının gözü önünde önce bağırıp çağırdı, ardından da dövdü. Ekmek kapısını kaybetmek istemeyen zabıta memuru ise gördüğü şiddet karşısında hazır olda bekledi ama daha sonra dayanamayıp bayıldı.

BM’de Kudüs Zaferi

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nda, ABD’nin ‘Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma kararına’ karşı hazırlanan tasarı kabul edildi. 193 üyeden 172’sinin katıldığı oylamada 128 evet 9 hayır 35 çekimser oy kullanıldı.

OHAL Komisyonu İlk Kararını Açıkladı

OHAL Komisyonu verdiği ilk kararında mesleğe iade başvurusunda bulunan bir kişinin talebini reddetti.

İmparator Resmen Galatasaray’da

Hırvat hakem Igor Tudor’la yollarını ayıran sarı kırmızılı takım dün akşam saatlerinde Fatih Terim’le yaklaşık 6 saatlik görüşmenin sonunda anlaşmaya varmışlardı. Tecrübeli teknik adam 1,5 yıl boyunca artık Galatasaray’da.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Türkiye Gündemi

Galatasaray Fatih Terim Dursun Özbek Süper Lig Kudüs BM Birleşmiş Milletler ABD Türkiye Filistin İsrail OHAL Komisyonu İstanbul Zabıta Daire Başkanı Tayfun Karali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500