Günün Özeti

27 Aralık Türkiye gündeminde olan haberlerin başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 358 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tunus Cumhurbaşkanı El-Baci Kaid es-Sibsi tarafından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resmi törenle karşılanacak. Erdoğan ile Sibsi baş başa ve heyetler arası görüşmelerin ardından anlaşmaların imza törenine katılacak, ortak basın toplantısı düzenleyecek.

Rektör İbiş’ten Oğluna Baba Kıyağı

Ankara Üniversitesi Rektörü Erkan İbiş, kontenjanda bazı değişikliklere gidince Başkent Tıp Fakültesi’nde okuyan oğlu Can İbiş, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne geçiş yaptı.

Kadın Öğretmenden Öğrencisine Akılalmaz Şiddet

Samsun'un Tekkeköy ilçesinde bir lisede kadın öğretmenin erkek öğrencisine önce diz çöktürüp daha sonra sınıfta diğer öğrencilerin önünde şiddet uygulaması cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

Rusya’dan S-400 İddiası

Rus savunma sanayi şirketi Rosteh'in başkanı Sergey Çemezov, Türkiye'nin Rusya'dan 4 adet S-400 füze savunma sistemi bataryasını 2,5 milyar dolar karşılığında satın aldığını söyledi.

Gerici Felsefe Öğretmeni Açığa Alındı

Konya’da eşofman giyen kız öğrencilerin zina yaptığını söyleyen felsefe öğretmeni Ercan Harmancı görevden alındı.

ByLock Davalarında Flaş Gelişme

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, yaptığı açıklamasında 11 bin 480 GSM numarası iradeleri dışında ByLock’a yönlendirildiğini,  FETÖ’nün bu yöntemi gerçek kullanıcıları gizlemek için kullandığını belirtti.

İsmail Beşikçi Serbest Bırakıldı

Sosyolog ve yazar olan İsmail Beşikçi gözaltına alındı. Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımları yüzünden gözaltına alındığı öğrenilen Beşikçi, daha sonra serbest bırakıldı.

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Sapık Yurt Görevlisinden İğrenç Savunma

İsmail Beşikçi ByLock Konya Ercan Harmancı S-400 Rusya Türkiye Samsun Öğretmen Öğrenci Şiddet Erkan İbiş Ankara Üniversitesi Ankara Üniversitesi Rektörü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500