Günün Özeti

17 Şubat Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 382 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Afyonkarahisar ve Eskişehir il kongreleri ile Eskişehir Modern Sanat Müzesi temel atma törenine katılacak.

Onur Hamzaoğlu ve Fadime Çelebi Tutuklandı

Sosyal medyada Zeytin Dalı Harekatı’nı protesto etme bahanesiyle halkı sokağa dökmeye çalıştıkları iddiasıyla gözaltına alınan 7 kişiden Halkların Demokratik Kongresi Eş Sözcüsü Onur Hamzaoğlu ile Ezilenlerin Sosyalist Partisi Genel Başkanvekili Fadime Çelebi tutuklandı.

İşte Türkiye’nin Erik Dalı Oynayan Mangal Yakan Robotu

Konya'da bir yazılım firması tarafından kurulan Türkiye'nin ilk insansı robot fabrikasında üretilen robot, Erik Dalı şarkısı eşliğinde oynuyor, çay demleyip, yemek ve mangal yapıyor.

AB’den Türkiye’ye Şaşırtan ‘Vize Serbestisi’ Şartı

Avrupa Birliği, Türkiye’ye vize serbestisi için terörle mücadele yasasının yumuşatılması gerektiğini vurguladı.

Suriye Ordusu Afrin İçin Hazırlanıyor

Suriye medyasında TSK ve ÖSO'nun düzenlediği Zeytin Dalı Harekatı sürerken önemli bir son dakika iddiası ortaya atıldı. Söz konusu haberde, Suriye ordusundan öncü bir ekibin Afrin'e girdiği, YPG ve PYD'ye verilecek olası bir destek için bölgeye giriş hazırlığı yaptığı öne sürüldü.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Kadir İnanır Yoğun Bakımda

Suriye Afrin PKK YPG Zeytin Dalı Harekatı ÖSO TSK Avrupa Birliği Türkiye Vize Konya Robot Erik Dalı Onur Hamzaoğlu Fadime Çelebi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500