istanbul escort

Günün Özeti

30 Mayıs Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 206 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde Yargı Reformu Stratejisi Programı'na katılacak, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde MGK Toplantısı'na başkanlık edecek, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi Sergi Salonu'nda yargı çalışanları ile iftarda bir araya gelecek.

Patrondan Çalışanlarına 'Ayağa Kalkmadın' Dayağı

İstanbul Beşiktaş'ta bir eğlence mekanı sahibi çalışanlarını darp etti. Dorock XL isimli eğlence mekanında saldırgan iş yeri sahibi Şahin Şeker, vestiyer bölümünde bulunan bir kadın çalışana da defalarca tokat attı, kafasını duvara vurdu.

Tank Palet Fabrikasının Satışına Danıştay'dan İtiraz

Sakarya Arifiye’deki Tank Palet Fabrikası'nın özelleştirilme kararı kamuoyunda tepkiyle karşılanmaya devam ederken, konuyla ilgili olarak dikkat çeken bir gelişme yaşandı.

Şule Çet' Başlığına Erişim Engeli

Şule Çet davasında cinayet ve cinsel saldırı suçlarından tutuklu olarak yargılanan Çağatay Aksu'nun talebiyle Ekşi Sözlük'teki Şule Çet başlığına erişim engeli getirildi. 'Şule Çet' başlığı altındaki tüm yazılar silindi.

CHP ve İYİ Partinin İtirazında Karar

Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu, sandık kurulu başkanı ve memur üyesi olarak görevlendirilen bin 257 kişiden, halen siyasi parti üyesi olduğu tespit edilen 35'inin sandık kurulu görevlerinin kaldırılmasına karar verdi.

Tepkilere İnat Aynı Etekle Yine Aynı Yerde

İstanbul Anadolu 2. İş Mahkemesi'nde görülen duruşmada avukat Tuğçe Çetin'in etek boyuyla uğraşan hakim gündeme damgasını vurmuştu. Büyük tepki çeken olayın ardından hakim açığa alınırkeN Çetin, bugün de adliyeye aynı kıyafetle geldi.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Şampiyonun Kasasına Ne Kadar Girdi?

 

 

 

Tuğçe Çetin Mini Etek Avukat CHP İYİ Parti Şule Çet Ekşi Sözlük Tank Palet Dorock XL Şahin Şeker
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Koç Holding'den Süleyman Soylu'ya ‘Özel Jet’ Yanıtı
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu
Didem Yılmaz’dan Uğur Dündar Yorumu