Günün Özeti

1 Temmuz Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 155 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Japonya İş Federasyonu tarafından Imperial Hotel'de düzenlenen Japon iş adamlarıyla buluşma toplantısına katılacak, Liberal Demokrat Parti Genel Sekreteri ve Japonya-Türkiye Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı Toşihiro Nikai'nin Palace Hotel'de vereceği öğle yemeğine iştirak edecek.

KKTC'ye Düşen Cisim Paniğe Yol Açtı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Taşkent köyü bölgesinde büyük patlamalar ve beraberinde yangın meydana geldi. Patlamaların geniş bir bölgeden duyulduğu öğrenildi. Bölgeden gelen bilgiler bir hava aracının düştüğü yönünde.

Maaşını Eleştirenlere "Edepsizler" Dedi

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyeliğine getirilen Bülent Arınç, maaşlarının 13 bin TL'den 18 bin TL'ye çıkarılmasını eleştirenler için 'edepsizler' dedi. Arınç'ın sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

6 Ay Daha Uzatıldı

İmar Barışı'nda yapı kayıt belgesi için başvurmuş olanlar, bedelin en az yüzde 25’ini 31 Temmuz’a kadar, kalan kısmını ise 31 Aralık tarihine kadar taksitle yatırabilecek.

Gazi Koşusu’nda "Her Şey Çok Güzel Olacak" Damgası

Gazi Koşusu ‘nu kazanan 'The Last Romance' isimli atın sahibi Melis Kurtel Emin ve jokey Ahmet Çelik'e ödülleri İstanbul Büyükşehir Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun da katıldığı törenle verildi.

“Devlet Baba'nın Hayranıyım”

'Ticari kayıp yaşadım' diyerek başörtüsünü çıkaran şarkıcı Niran Ünsal, Finduk Festivali kapsamında Düzce'nin Akçakoca ilçesinde sahne aldı. Ünsal sahnede, "Devlet Bahçeli ile tanışmak isterim. Hiç bir araya gelmedik, sıkı takipçisiyim" dedi.

Ergenekon Davasında Karar Çıktı

Yargıtay'ın bozma kararının ardından görülen 235 sanıklı Ergenekon davasında karar açıklandı.

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Mado’dan Skandal Video Hakkında Açıklama

 

 

 

 

Ergenekon Davası Niran Ünsal Devlet Bahçeli Gazi Koşusu Ahmet Çelik İmar Barışı Bülent Arınç Yüksek İstişare Kurulu KKTC
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması