Günün Özeti

10 Temmuz Türkiye gündeminde olan haberlerin özet başlıkları şu şekilde;

Günün Özeti
Günün Özeti Meltem Yüksel
Bu içerik 179 kez okundu.

Türkiye Gündemi

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde milletvekilleri ile kahvaltıda bir araya gelecek, ATO Congresium'da Hak-İş 14. Olağan Genel Kurulu'na katılacak.

ODTÜ'den Yeni Karar

CHP Ankara Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Gamze Taşçıer, ODTÜ'nün ağaçların olduğu bölgede yapmayı planladığı KYK yurduyla ilgili kararını gözden geçirme kararı aldığını duyurdu.

Bursa’nın Köklü Markası Konkordato İstedi

Kestane şekerinin tanınmış markası Bursalı Kafkas, konkordato talebinde bulundu. Kafkas’a yasa gereğince geçici konkordato mühleti verildi.

Partinin Detayları Belli Oldu

Ali Babacan, yeni parti için düğmeye bastı. Liberal, sosyal demokrat, muhafazakar ve milliyetçi tabana oturtulması planlanan partinin, Özal’ın ANAP’ının kulvarına yerleşmeyi hedeflediği iddia edilirken, partiye ‘Küskünler partisi’ görüntüsü de verilmeyeceği belirtildi.

Okullarda Yeni Dönem Başladı

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Eğitim ve İlköğretim Kurumları Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmi Gazete’de yayımlandı. İlk ve ortaokullarda teneffüs süreleri 10 dakikadan 15’e çıkarıldı.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Merkez Bankası'ndan Enflasyon Açıklaması

 

 

 

Milli Eğitim Bakanlığı MEB Resmi Gazete Ali Babacan ANAP Turgut Özal Bursa Kafkas ODTÜ CHP Ankara
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Günün Özeti
Günün Özeti
15 Temmuz Afiş Tartışması
15 Temmuz Afiş Tartışması