Güzellik Kraliçesi Tutuklandı

The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması’nı kazanan ilk Türk kızı olan Sibel Demiralp iş adamlarına tuzak kuran bir çete soruşturması kapsamında çete üyesi olma suçlamasıyla tutuklandı.

Güzellik Kraliçesi Tutuklandı
Güzellik Kraliçesi Tutuklandı Meltem Yüksel
Bu içerik 263 kez okundu.

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında, takı ve mücevherat işi yapan işadamı H.F., savcılığa başvurarak. The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması 'nı kazanan ilk Türk kızı olan Sibel Demiralp'den şikayetçi oldu.

İddiaya göre işadamı H.F., Demiralp'le bir restoranda tanıştı. Sabah'ta yer alan haber şöyle: Ardından Demiralp'le iletişim kuran işadamı, kahvaltı yapmak bahanesiyle davet edildiği Şişli'de, günübirlik kiralanan bir evde, Demiralp'in iş birliği içerisinde bulunduğu çete üyeleri tarafından alıkonuldu. İşadamı, üyeler tarafından darp edildiğini ve çıplak fotoğrafları çekildiğini, ardından fotoğraflarla şantaja maruz kaldığını iddia etti.

İşadamının ihbarı sonrası manken Demiralp ile birlikte Ahmet S., Ferdi A. ve Merve E. adlı üç çete üyesi de düzenlenen operasyonla yakalanıp gözaltına alındı. Şikayetçi işadamı tarafından teşhis edilen üç çete üyesiyle birlikte mahkemeye sevk edilen 23 yaşındaki ünlü manken, tutuklanarak cezaevine konuldu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma sonunda çete üyeleri ve güzellik kraliçesi Demiralp hakkında dava açıldı.

Dava kapsamında, geçtiğimiz ay İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi'nde hakim karşısına çıkan Demiralp, gözyaşları içinde ifade vererek pişman olduğunu söyledi. Mahkeme, geçtiğimiz günlerde yapılan duruşmada sanıklar hakkında karar verdi. Demiralp ve üyeler; 'nitelikli yağma' suçundan altışar yıl sekizer ay, 'banka veya kredi kartının kötüye kullanılması' suçundan birer yıl, 'kişiyi hürriyetinden yoksun kılma' suçundan beşer yıl olmak üzere toplam 12 yıl sekiz ay hapse mahkum edildi.

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

İşte THY Kabin Memurlarının Yeni Kıyafetleri

The Queen of Eurasia The Queen of Eurasia Güzellik Yarışması Sibel Demiralp Darp Çete
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500