Haberi Yayınlanmayan AA Muhabiri İstifa Etti

Anadolu Ajansı İzmir muhabiri İbrahim Evrim Ayral, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ve iki damadının Alaçatı’da bir restoranı basmasıyla ilgili haberinin yayınlanmaması nedeniyle istifa etti.

Haberi Yayınlanmayan AA Muhabiri İstifa Etti
Haberi Yayınlanmayan AA Muhabiri İstifa Etti Başak Tatar
Bu içerik 771 kez okundu.

Anadolu Ajansı İzmir Bölge Müdürlüğü'nde muhabir olarak görev yapan İbrahim Evrim Ayral, Fatih Terim ve damatlarının Alaçatı’daki Yüzevler adlı restoranı basıp mekân sahibiyle kavga ettiğine dair yaptığı haberin Terim tarafından engellenip yayınlanmaması üzerine istifa ettiğini duyurdu.

Facebook hesabından paylaşım yapan Ayral, hem yayınlanmayan haberine de yer verdi hem önemli açıklamalarda bulundu. Dünyanın neresinde olursa olsun bunun haber olduğunu savunan muhabir bu haberi yayınlamayan/yayınlayamayanın da ‘Ben ajansım, gazeteyim, adamım’ diye gezmemesi gerektiğini; böyle gazeteci olunamayacağını savundu.

Ayral'ın ‘Fatih Terim'in yayınlanmasını engellettiğini' belirttiği ‘Fatih Terim ve damatları hakkında darp iddiası' başlıklı haberinde, basılan restoranın sahibi Selahattin Aydoğdu'nun ifadeleri de yer aldı. Mekân sahibinin anlattıklarına göre Terim ile önce atıştıkları; sonra arbede olduğu öğrenildi. Birbirimize vurduklarını; ardından araya girip kendisinin tutulduğunu anlatan Aydoğudu, bir baktığında Terim’in kaybolduğunu kaydetti.

“Yani Fatih Terim Bodrum'dan delikanlılık yapıp buraya geliyorsa erkek gibi dövüşecekti. Kadın gibi kaçmayacaktı” diyerek yaşananları aktardı. Kavga etmeye geliyorsa kaçmaması gerektiğini söyleyen Selahatin Aydoğdu, birbirlerine karşılıklı yumruk attıklarını; damadının da fırlattığı sandalyenin, bir personele çarptığını bildirdi.

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bilal Erdoğan'dan Hainlere Gözdağı

 

fatih terim kavga anadolu ajansı izmir ibrahim evrim ayral haber istifa alaçatı mekan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500