Hakan Şükür Sessizliğini Bozdu! İşte O Tweetler...

Adı Fetö soruşturmasında sıkça anılan ve yakın zamanda Fetö soruşturmasına ilişkin operasyonlarda babası tutuklanan Hakan Şükür, twitterdan önemli açıklamalarda bulundu.

Hakan Şükür Sessizliğini Bozdu! İşte O Tweetler...
Hakan Şükür Sessizliğini Bozdu! İşte O Tweetler... Tuğba Önkibar
Bu içerik 5521 kez okundu.

İşte O Açıklamalar...

Değerli dostlar,yaşadıklarım,hakkımda söylenenler ve yapılanları hiç hakketmiyor ve çok üzülüyorum.

Vatan,Bayrak,Millet,Türkçe'mizin, Milli ve manevi değerlerimizin Dünya'ya anlatılması konusunda birçok devlet büyüğü, sanatçı siyasetçi ve sporcu gibi sempati duyduğumuz günler yaşadık.
Hangimiz bu duyguda değildi ki? 

Bugün ise bir çok yetkili ve makam sahiplerinin yıllardır farkına varamadığı devlete sızmış bir örgütten bahsediliyor. Biz ise sadece anlam veremediğimiz bir sürecin yargısız infaz kısmını yaşıyoruz. Bir sporcu olarak, Kimi tanırsınız, neyini bilebilirsiniz neresinde olabilirsiniz ki yaşananların ? Bütün herşeyin hukuki ve yasal olduğu anlarda yaptığınız bir hayrın,söylediğiniz bir sözün,bugün suç olabileceğini Nasıl bilebiliriz ki..

Ailemden öğrendiğim tek şey "Yetebildiğin heryere yardıma koş gönlüne huzur biriktir"sözü olmuştur her daim. Şeffaf yaşadım,böyle yaptım,iyilik düşündüm. Her zaman Yasal olan,halka açık olan ve ihtiyacı olan heryere herkese yardım etmeye çalıştım.

Bazen Doğu da ki kardeşime,bazen mahallemde ki komşuma bazen de bana söylenen, desteğe ihtiyacı olana kimliğine bakmadan yardım ettim. İçimde her zaman bu duygu vardı ve hep huzurluydum.Ne Zaman ki siyasete girdim ki bana göre değildi siyaset,bu duygum hep devam etti. Yapamadım,beceremedim belki de..Bir sporcu olarak kıramadım kimseyi, ve evet dedim makama ihtiyacı olmadan bu teklife.. Keşke demiyorum hiçbir zaman,ama konumumu haksızlığa kullanmadım,hak yerim duygusu ile ailem dahil kimseye ihtimas geçmedim. Hep aktif sporcu kalamıyor insan,bazen iyi niyetinizin kurbanı oluyorsunuz,kimseye hayır diyememek. hatanız oluyor işte. Ama hayat bu!

Bunları niye yazıyorsun diyebilir,ağır şeyler söyleyebilirsiniz bana belki ama,ne bileyim,içimden sizlerle paylaşmak geldi işte..

Sevdiklerimden uzak,herkesin hakkımda ağır ithamlarda bulunduğu bir ortamda susmayı tercih ettim ortamın karanlığında. Keşke bana söz hakkı verilseydi de sizlerle dertleşebilseydim. Çocukluğumdan beri Hayatım mücadele ile geçti.Bazı şeyler yaşamak gerekirmiş hayatı ve başkalarını da anlayabilmek için. Yaşadıklarından sorumlu olmadığım halde,yaşadıklarımın hayatı daha iyi anlamamı sağladığını söyleyebilirim rahatlıkla. Öyle bazısının anlattığı gibi kimsenin dizinin dibinde,kimsenin dediğini yapan biri değilim.O yüzden  hata yapıyor,duygusal davranıyorum.

Bahsi geçen harekete tamamen karşı olan biri olan ağır şeker hastası Babam, şu anda tutuklu Ve Hukuken birşey yapamıyoruz. Tüm kalbimle söylüyorum bir çok sporcu arkadaşımın dediği gibi bizler de geçmişte milli ve manevi Türkçemizin tanıtımı ve Bayrağımızın Dünya da dalgalandırılması çerçevesinde sempati duyduğumuz bu hareketin, ugüne bakan ortada ki iddiaları bilebilmemizin imkansız. Ortadaki iddiaların kabul edilebilir yanı kesinlikle yok ve olamaz.. İddialar karşısında,şaşkın ve bi o kadar da üzgünüm.Umarım suçun şahsiliği ve hukuk kuralları işler.. Yıllarını Ülkesine hizmet için vermiş,Ülkesini her alanda tanıtmış,Bayrağını dalgalandırmış bir sporcu olarak.Bu durumu yaşamak çok zor. Ben içimden geçenleri söyledim.
Kim ne yaptıysa cezasını çeksin inşallah.. Kalbini kırdıklarım varsa hepsinden özür diliyor,haklarını helal etmelerini istiyorum.

 

 

hakan şükür fetö twitter son dakika haber gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Boşver     0000-00-00 Peki neden paralel yapı deşifre olduğu zaman istifa ettin şimdi at ♘ gözlüğü mü takıyorsun yesinler seni