Hakan Şükür'e Bir Şok Daha

FETÖ soruşturması kapsamında Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür’ün mal varlıklarına el konulmasının ardından Sakarya’da 7 ayrı şirkette hisselerinin olduğu tespit edildi.

Hakan Şükür'e Bir Şok Daha
Hakan Şükür'e Bir Şok Daha Tuğba Önkibar
Bu içerik 1724 kez okundu.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) maddi destek sağladığı iddiasıyla Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün mal varlığına el konulmasının ardından yurt genelinde incelemeler sürerken, Sakarya'da 7 farklı şirkette hisselerinin olduğu öğrenildi. Hakan ve Selmet Şükür'lerin mal varlığının daha önce belirtilen 200 milyon liranın da üzerinde olacağı iddia edildi.

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı FETÖ Terör Örgütü'nün darbe teşebbüsüyle ilgili yürüttüğü soruşturma kapsamında eski milli futbolcu Hakan Şükür ve babası Selmet Şükür'ün banka hesapları ve mal varlığıyla ilgili araştırma başlattı. Sakarya Vergi Dairesi'nin savcılığın isteği üzerine hazırladığı rapora göre Hakan Şükür ve Selmet Şükür'ün Sakarya'da inşaat, tekstil, spor, turizm sektörlerinde faaliyet gösteren 7 ayrı şirkete ayrı ayrı yüzde 30 ile yüzde 60 arasında ortaklığı olduğu öğrenildi.

Bu arada tapu müdürlüklerinden savcılığa giden yazılarda Hakan ve Selmet Şükür'ün, Sakarya ili sınırları içinde arsa, daire ve yazlıkların bulunduğu toplam 36 taşınmazı olduğu bildirildi. Ayrıca Hakan Şükür ve Selmet Şükür'ün üzerine Sakarya'da 1'i lüks olan 5 aracın olduğu belirtildi.

fetö sakarya hakan şükür selmet şükür son dakika haber gündem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500