Hasan Şaş Florya’da

Galatasaray’da Fatih Terim’in gelmesinden sonra Florya’da yardımcı antrenörlük için Hasan Şaş’la görüşme yapıldığı belirtildi.

Hasan Şaş Florya’da
Hasan Şaş Florya’da Meltem Yüksel
Bu içerik 963 kez okundu.

Galatasaray ile 4. kez anlaşan Fatih Terim yardımcılarını belirlemek için harekete geçti. İlk olarak milli takımda beraber çalıştığı Levent Şahin’i teknik heyete dahil eden Terim ikinci isim olarak Hasan Şaş’ı çağırdı.

Sarı kırmızılı kulübün efsane isimlerinden Şaş ile yapılacak anlaşmadan sonra kaleci antrenörlüğü için Fatih Terim’in Claudio Taffarel ile görüşeceği öğrenildi.

3-1 biten Göztepe maçından sonra yardımcı antrenörlük konusunda açıklama yapan Fatih Terim; “Hepsini birkaç gün içinde halletmeye çalışacağım. İlk olarak Taffarel’i bitirmeye çalışıyorum. Başka planlarım, değişik düşüncelerim var. Galatasaray’a hizmet etmiş, benimle yürümüş, yerli ve yabancı birçok değerli arkadaşımız var. Başkan ve yönetimle konuşup, onları bir araya getirmeyi düşünüyorum. En önemlilerinden biri Taffarel. Onu bir getirebilirsek önce, yakınlarda bir yerde hepsini yan yana koyacağız.”  

 

 

 

 

 

 

HABERBOX ÖNERİYOR-MUTLAKA OKUYUNUZ

Bir Garip Savunma

Hasan Şaş Florya Fatih Terim Galatasaray Claudio Taffarel
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500